کاپوچیانی: دفاع ایرانی را به نمایش گذاشتیم و فینالیست شدیمالنی کاپوچیانی پس از پیروزی تیم ملی بسکتبال بانوان مقابل اردن و صعود به فینال دویژن B کاپ آسیا اظهار داشت: بازی آسانی نبود. من به بچه‌ها گفته بودم که بازی‌های تدارکاتی را فراموش کنید به این دلیل که اردن نسبت به آن بازی‌های خیلی بهتر شده بود. 

وی ادامه داد: بچه‌ها ما توانایی خود را در حمله نشان دادند و در دفاع نیز بسیار عالی کار کردند. به آن‌ها گفتیم اگر از لحاظ امتیازی جلو باشیم و صبوری کنیم، حریف به هم می‌ریزد و همین اتفاق هم افتاد. به نظر من دفاع ایران بهترین دفاع این تورنمنت است و یک دفاع ایرانی را به نمایش گذاشتیم و نشان دادیم تیم جنگنده‌ای داریم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان در مورد تاریخ سازی گفت: خوشحالیم که این اتفاق افتاده است. خیلی‌ها از من تشکر می‌کنند، اما ابتدا باید از بازیکنان تشکر کنند که با تمام وجودشان بازی کردند. از همکارانم باید تشکر کنم که با قلب شان اینجا بودند و تلاش کردند. چند ساعتی برای فینالیست شدن خوشحالی می‌کنیم، اما قطعا تلاش می‌کنیم که احساسات بچه‌ها را برای بازی فینال کنترل کنیم.

کاپوچیانی در مورد بازی فینال گفت: نمی‌خواهم حریف مان در فینال را مشخص کنیم و برایمان مهم نیست کدام تیم فینالیست می‌شود. احتمال می‌دهیم اندونزی و آن هم به خاطر بازیکن آمریکایی اش به فینال بیاید، اما تایلند هم تیم یک دست و خوبی است. برای ما مهم این است که بچه‌ها عملکرد واقعی خود را همانند گذشته داشته باشند. همه باید به این تیم افتخار کنیم. ما همه کار کردیم و در بازی فردا نیز تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *