کارگاه مهارت آموزی فن بیان و سخنوری، دختران دانش آموز در شرق گیلان

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در مراسم شیرین بیان که با حضور دختران ۱۶ تا ۲۰ ساله‌ی گیلانی در سالن اجتماعات دانشکده پرستاری، مامائی و پیراپزشکی شرق گیلان در شهرستان لنگرود برگزار شد گفت: از آنجایی که حکومت اسلامی امروز در مرتبه بالایی از موفقیت قراردارد، فعالیت‌های جبهه باطل علیه جبهه حق در نقطه اوج فعالیت خود قرار گرفته است.

حجت الاسلام و السلمین سعید مهدوی با بیان اینکه هیچگاه دسیسه و هجمه جبهه باطل تا به این اندازه نبوده است، افزود: باید از حیثیت و هویت خود دفاع کنیم چرا که هویت مسلمانان طاغوت را نابود می‌کند و تمدن اسلامی را شکل می‌دهد.

وی با بیان اینکه وحدت بین مسلمانان شکل گرفته تا بساط عروسک‌های طاغوت برچیده شود، گفت: ارادتمندان جبهه امام حسین (ع) از سراسر دنیا برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) آماده هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه برای مسخ هویت ملت مسلمان، سامری‌های جبهه باطل جنگ رسانه‌ای و تبلیغی در قالب فرهنگ و هنر  راه انداخته‌اند، گفت: سرگذشت قوم حضرت موسی (ع) را باید با دقت بخوانیم تا بدانیم چگونه عناصر خود باخته و شیطان زده در آن زمان در غیاب رهبر فرزانه خود، فریب شیطان را خورده و در امتحان و آزمایش الهی با شکست مواجه شدند.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه یک ضعف و خطا و گناه معدود افراد، توسط رسانه‌ها ضریب چند هزار برابری داده می‌شود تا ذائقه مسلمانان تغییر کند، اضافه کرد: دختران مومنه و محجبه باید به دیگران کمک کنند تا با جهاد تبیین حقایق روشن شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از مصادیق جهاد زنان در راه خدا انجام وظیفه مادری است و دشمن اغواگر این مقام را بی ارزش تبلیغ می‌کند، افزود: این تبلیغات موجب اعمال قدرت جبهه باطل می‌شود لذا اهمیت جهاد تبیین در این دوره مشخص می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به ضرورت گفتمان سازی جهاد تبیین در بین مردم گفت: کارگاه مهارت آموزی فن بیان و سخنوری، جهاد تبیین و مناظره برگزار شد.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه کارگاه‌های مهارت آموز سه روزه در لنگرود برگزار شد افزود: ۱۸۰ دانش آموز در کارگاه‌های مهارت آموزی فن بیان مناظره در لنگرود شرکت کردند.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *