چهارمین برد متوالی منچستریونایتد با تعویض طلایی تن هاگ؛ برتری شیاطین سرخ در ویلاپارک

[ad_1]

[og_img]
تهران ایرنا تیم فوتبال منچستریونایتد موفق شد از هفته بیست و چهار رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۲ بر یک استون ویلا را مغلوب کند و چهارمین برد متوالی خود را بدست بیاورد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های استون ویلا و منچستریونایتد از هفته بیست و چهار رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس از ساعت ۲۰ در ورزشگاه ویلا پارک با قضاوت رابرت جونز برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۲ بر یک منچستریونایتد به پایان رسید.

شیاطین سرخ بازی را بهتر آغاز کردند و موفق شدند در دقیقه ۱۸ گل اول را به ثمر برساند. ارسال ضربه کرنر فرناندز با ضربه سر مگوایر در دهانه دروازه به راسموس هویلوند و این بازیکن موفق شد با ضربه پای چپ، توپ را از بین پاهای مارتینز به تور دروازه استون ویلا رساند.

سرانجام تیم میزبان موفق شد در دقیقه ۶۷ قفل دروازه اونانا را باز کند. این دروازه‌بان در این دیدار عملکرد درخشانی داشت. داگلاس لوئیز در شلوغی محوطه جریمه منچستریونایتد بعد از چند رفت و برگشت توپ، موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. اما این پایان کار نبود و اسکات مک‌تامینی که در دقیقه ۷۳ به میدان آمده بود، موفق شد با یک ضربه سر تماشایی روی ارسال دیوگو دالوت گل دوم و برتری منچستریونایتد را در این دیدار به ثمر برساند.

شیاطین سرخ موفق شدند با این نتیجه چهارمین برد متوالی خود را به دست بیاورند.

با این نتیجه آستون ویلا با ۴۶ امتیاز در رتبه پنجم قرار گرفت و در مقابل منچستریونایتد با ۴۱ امتیاز در رتبه ششم ایستاد.

لینک منبع خبر


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *