چشمی: اگر مرد هستید به باشگاه خود کمک کنیدروزبه چشمی پس از تساوی استقلال مقابل شمس‌آذر اظهار داشت: به هواداران خسته نباشید می‌گویم. بازیکنان ما زحمت کشیدند ولی در نیمه اول باید کار را تمام می‌کردیم. بعد از گل اول باید از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم تا کار تمام شود. روی دو اتفاق گل خوردیم به خصوص گل دومی که خوردیم خیلی اتفاقی بود. دو امتیاز خیلی مهم را از دست دادیم باید در بازی‌های دیگر جبران کنیم. این سه امتیاز خیلی به درد ما می‌خورد. شرمنده هواداران شدیم و ان‌شاءالله جبران کنیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس در انزلی گفتند باور نمی‌کنیم بازیکنان استقلال اینقدر قراردادهای‌شان را کم کرده‌اند تا قرارداد بلانکو ثبت شود، عنوان کرد: چند سال است برنامه آنها همین است. هر اتفاقی که برای‌شان می‌افتد، می‌بازند یا مساوی می‌کنند در مورد ما صحبت می‌کنند. در مورد اعتصاب تیم ما صحبت می‌کنند اما یک هفته بعد خودشان اعتصاب می‌کنند! هر مشکلی که در باشگاه ما بوده هر طور توانستیم حل کردیم. اگر اعتصاب بوده با جلسه و با مدیریت یا کادر فنی حل کردیم. شاید به ندرت در سال‌های گذشته در مورد تیم رقیب و اتفاقاتی که می‌افتد، صحبت کرده باشیم. 

هافبک استقلال تصریح کرد: حربه خوبی است. تا تیم‌شان تحت فشار قرار می‌گیرد در مورد تیم ما صحبت می‌کنند. ما قرارداد‌های‌مان را کم کردیم و هیچ مشکلی هم نداریم. همه نامه‌هایش هم موجود است. اگر مرد هستید و می‌توانید شما هم به باشگاه‌تان کمک کنید. همانطور که اعتصاب کردیم تا حق‌مان را بگیریم وقتی دیدیم باشگاه نیاز به کمک دارد، کمک کردیم. نمی‌دانم آیا این به آنها مربوط است؟! اگر می‌توانید هر موقع باشگاه‌تان به مشکل می‌خورد شما هم کمک کنید. همه نامه‌ها موجود است که قراردادهای‌مان را کم کردیم. کار غیر قانونی نبوده و باشگاه هم هر موقع خواست می‌تواند نامه‌ها را بیرون بدهد. من خودم می‌گویم مجوز تک‌تک بازیکنان را دارد تا اعلام کند و ببینید چه کسی چقدر کم کرده است.

چشمی ادامه داد:‌ این حربه‌ای است که در این چند سال داشته‌اند. هر موقع تیم‌شان تحت فشار رفته سریع در مورد تیم و باشگاه ما صحبت کرده‌اند که نخ‌نما شده است.اگر خیلی با کم شدن قراردادهای‌ ما مشکل دارند از آپشن‌های‌شان بگذرند. مشکلاتی که ما درگیر آن بودیم و هستیم با هیچ تیمی قابل قیاس نیست. هیچ‌ وقت با باشگاه خودشان مقایسه نکنند. حتی شاید یکسری از بازیکنان ما این مصاحبه‌ها را نخوانند یا گوش ندهند. آنقدر در این سال‌ها این کار را کرده‌اند که برای هواداران خودشان و تیم ما نخ‌نما شده است.

وی در مورد تغییر رنگ لباس استقلال پیش از شروع بازی گفت:‌ تا ۱۵ دقیقه قبل از اینکه به زمین بوریم هم لباس ما آبی بود نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. اگر مشکل رنگ‌ها بوده که می‌توانستند دیروز یا صبح بگویند. این اتفاقات در لیگ ما زیاد می‌افتد و دلیلش را هم هیچکس نمی‌داند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *