پیولی: هواداران حق داشتند که اعتراض کنند/ مقابل پاری‌سن‌ژرمن باید به پیروزی برسیم

 استفانو پیولی که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در یک بازی خارج از خانه در هفته یازدهم سری A ایتالیا با نتیجه یک بر صفر مغلوب اودینزه شد، پس از این بازی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: اتفاقی که افتاد این بود که ما آن بازی مدنظرمان را نتوانستیم انجام دهیم و هر چه بیشتر فشار می‌آوردیم، کیفیت بازی‌مان را بیشتر از دست می‌دادیم. حتی در هفته‌هایی که به نتیجه نمی‌رسیدیم، حداقل عملکرد خوبی داشتیم. ما خوب بازی نکردیم و خیلی بی‌نظم بودیم.

وی افزود: ما باید نگران نتایج و عملکردمان باشیم. می‌دانستیم که ممکن است در این بازی به مشکل بخوریم، چون اودینزه اجازه نمی‌دهد شما ریتم بازی خود را در جریان بازی حفظ کنید، اما کل عملکردمان مطابق با استاندارد‌های مدنظرمان نبود. اکنون این باید به ما انگیزه بدهد تا حرکتی رو به جلو داشته باشیم و بهتر عمل کنیم.

سرمربی میلان که تیمش در سه بازی اخیر در سری A به پیروزی نرسیده و حالا باید خودشان را برای بازی سه‌شنبه با پاری‌سن‌ژرمن در دور برگشت مرحله گروهی لیک قهرمانان اروپا آماده کنند، در ادامه اظهار داشت: ما می‌دانیم که در بازی سه‌شنبه با پاری‌سن‌ژرمن تنها یک نتیجه باید بگیریم و آن کسب پیروزی است. ما می‌توانیم از عهده آن برآییم و به یک بازی عالی از جنبه فنی، تاکتیکی و فیزیکی نیاز داریم. پس از یک ناامیدی مانند این (شکست مقابل اودینزه)، شاید بهتر باشد برای چنین مسابقه‌ای آماده شویم.

پیولی در پایان خاطرنشان کرد: ما باید بهتر از این بازی کنیم و هواداران حق داشتند که اعتراض کنند به خصوص اعتراضی که به من داشتند، چون این عملکردی نبود که ما می‌خواستیم.

میلان در حال حاضر با ۲۲ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی سری A قرار دارد و بالای سر خود اینتر ۲۸ امتیازی و یوونتوس ۲۳ امتیازی را دارد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *