پورعلی گنجی: نباید به شخصیت بازیکنان با غیرت پرسپولیس توهین شود

مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس  درباره برد این تیم برابر تیم تراکتور اظهار کرد: ابتدا این برد را به همه هواداران تبریک می‌گویم. تعداد معدودی از هواداران پرسپولیس در طبقه بالای ورزشگاه حضور داشتند که دست‌شان درد نکند. سایر هواداران نیز انرژی مثبت فرستادند تا این نتیجه مهم به دست بیاید. به  هواداران پرشور تراکتور هم تبریک ویژه می‌گویم. پس از ۱۵-۱۶ سال بازی کردن در لیگ برتر و خارج از کشور اولین باری بود که طرفداران پرشوری دیدم و تشویق‌شان تا این اندازه لذت‌بخش بود واقعاً جو فوق‌العاده‌ای احساس کردم امیدوارم تیم‌شان در ادامه راه موفق شود.

او در مورد مشکلات مالی پرسپولیس گفت: همه بازیکنان، افشین پیروانی و یحیی گل‌محمدی در این مورد صحبت کردند. فکر می‌کنم اولین کشوری هستیم که می‌خواهد در این مورد صحبت کند. همه تیم‌های ایرانی این مشکلات را دارند. پرسپولیس و استقلال نیز ۲ تیمی هستند که همیشه در مورد این مسئله خیلی سختی می‌کشند و در مورد پول حرف می‌زنند. چیز‌های مهم‌تری در فوتبال است که باید در موردش صحبت کند. مثل زیرساخت‌های‌مان.  

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس تصریح کرد:‌اگر کشور‌های همسایه را ببینید متوجه داستان می‌شوید قشنگ نیست ذهن، آرامش، فکر و خانواده بازیکن درگیر این باشد که آیا ماهیانه پول به حساب آن بازی می‌آید یا خیر.  فوتبال بازی کردن یک حرفه است و کار حرفه‌ای در هر شغلی زحمت زیادی می‌خواهد همه بازیکنان باید از این لحاظ در آرامش کامل باشند. بزرگتر‌ها در مورد همه مسائل کامل صحبت کردند،  اما امیدوارم با این حیایی که بازیکنان پرسپولیس دارند و احترامی که برای شاد کردن خودشان قائل هستند به شخصیت‌شان توهین نشود، زیرا همه بازیکنان با غیرت هستند.

پورعلی گنجی عنوان کرد: امروز دیدید بازیکن جوان به بازی آمد و مانند بازیکن باتجربه همه با جان و دل دویدند و می‌جنگیدند تا نتیجه یک بر صفر حفظ شود. فقط امیدوارم هیئت مدیره، درویش و افرادی که می‌توانند کمک کنند به باشگاه پرسپولیس کمک کنند تا بتوانیم در ایران نمایش جالبی داشته باشیم و در آسیا نیز نماینده خوبی برای کشورمان باشیم.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *