پرونده تیم ملی و حضور در جام جهانی بسته شد/ اگر صعود کنیم شایسته ایم؛ اگر ببازیم هم بدشانسیم!

[ad_1]شناسهٔ خبر: ۶۵۱۵۹۴۲۴
سرویس ورزشی


نسخه قابل چاپ

منبع:
خبر ورزشی
| لینک منبع خبر

پرونده تیم ملی و حضور در جام جهانی بسته شد/ اگر صعود کنیم شایسته ایم؛ اگر ببازیم هم بدشانسیم!
با دفاعیات خاصی که از عملکرد تیم ملی در جام ملت های آسیا صورت گرفت، عملا پرونده تعقیب حضور ایران در رقابت های جام جهانی به صورت خودکار بسته می شود.

حذف دوباره و تکراری تیم ملی ایران از جام ملت های آسیا، به جز ناراحتی و تاثر مخاطبان فوتبال ایران با واکنش خاصی از سوی مدیران فدراسیون و کادرفنی مواجه نشد. سرمربی تیم سکوت کرد، رئیس فدراسیون فوتبال هم با اعلام اینکه همین کادرفنی سر جای خود می ماند، به عبارتی مهر تایید بر عملکرد و کارنامه تیم ملی در جام ملت ها زد. دستیار سرمربی هم در مصاحبه ای مفصل و با ادبیاتی خاص، بدشانسی تیم ملی را در جام ملت های آسیا علت اصلی این شکست تکراری قلمداد کرد.

با اوضاع و احوال پیش آمده، به نظر می رسد که برای بازی های مقدماتی جام جهانی و صعودی که بسیار هم سهل و آسان است، باید چشم ها را ببندیم و اساسا قید تعقیب این رقابت ها را بزنیم. چرا که اگر تیم ملی در راه صعود به جام جهانی، نتیجه بگیرد شایستگی و ذکاوت کادرفنی به رخ همه کشیده می شود و اگر هم به فرض محال ببازیم و ناموفق شویم (یا حتی از گروهمان در خود جام جهانی به مرحله بعدی صعود نکنیم) طبیعتا بدشانس بودیم و این مسئله هیچ ربطی به فدراسیون فوتبال و مربیان تیم ندارد!

وقتی از الان همه چیز واضح و روشن است، انگیزه ای برای تعقیب این رقابت ها باقی نمی ماند. بهتر است از همین حالا باید برای اینکه به ایران و ایرانی احترام بگذاریم و کادرفنی را به پاس تمام خدماتش به فوتبال کشور تحسین کنیم، مقدماتی جام جهانی و خود جام جهانی را منحصرا بی خیال شویم و فقط برای افتخاراتی که شاید به خاطر بدشانسی نصیبمان نشود، زبان به تعریف و تمجید بگشاییم و فقط از دوستان به خاطر اینکه تیم ملی را به بهترین نحو اداره می کنند تشکر کنیم. باید از خالق واژه شانس هم تشکر ویژه ای داشته باشیم؛ فقط حیف که در این وانفسا، به جای شانس و خوش اقبالی، مدام بدشانسی نصیبمان می شود و جام نمی گیریم!

بیشتر بخوانید: دلیل ناکامی ما «بدشانسی» بود؟ اگر همه فرصت‌ها گل می‌شد که بدتر به قطر می‌باختیم!/ کارشناس نباید از بین وابسته‌ها انتخاب شود!


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *