پایان اولین فصل مسی در آمریکا با ۱۱ گل زده

فصل برای لئو مسی به پایان رسید. این بازیکن یک جام یعنی جام لیگزکاپ را به دست آورد. مسی در ۱۴ بازی ۱۱ گل به ثمر رساند.

به گزارش بی‌ساکر، مسی اکنون باید استراحت کند و سپس خودش را برای تور شرق آسیا که قرار است در چین برگزار شود، آماده کند.

لیونل مسی، شانس اول کسب توپ طلای ۲۰۲۳، در آخرین بازی فصل برابر شارلوت در حالی از ابتدا در ترکیب تیمش بود که در نهایت اینترمیامی با یک گل بازنده شد و مسی نیز یک گل در این دیدار به ثمر رساند که مردود اعلام شد. او همچنین با یک ضربه ایستگاهی در آستانه بازکردن دروازه حریف بود که این ضربه به تیر دروازه برخورد کرد. در هر صورت، این پنجمین بازی متوالی او در MLS بدون زدن گل بود.

مصدومت در بازی‌های اخیر باعث شده است تا مسی آمادگی صد درصد نداشته باشد و حتی برای بازی در تیم ملی کشورش در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ نیز آماده نبود.

اینترمیامی با ۳۴ امتیاز و تنها اندوختن سه امتیاز از شش بازی اخیرش در جایگاه ماقبل نهایی در منطقه شرق لیگ MLS قرار گرفت. قبل از آمدن مسی، این تیم در جایگاه آخر قرار داشت.

همچنین مسی با قهرمانی در لیگزکاپ شمار قهرمانی‌های‌اش با پیراهن تیم ملی مختلف را به عدد ۴۴ رساند تا به پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ تبدیل شود. پیش از این دنی آلوس با ۴۳ قهرمانی رکورددار کسب جام بود که مسی توانست رکوردش را بکشند.

تیم ملی فوتبال آرژانتین ماه آینده دو دیدار حساس در انتخابی جام جهانی دارد و باید دید مسی می‌تواند در این دو دیدار با رسیدن به آمادگی صد درصدی تیمش را همراهی کند یا خیر. آلبی‌سلسته در اولین دیدار در خانه به مصاف اروگوئه می‌رود و سپس مهمان برزیل خواهد بود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *