(ویدئو) فحاشی مداح قمی به علی پروین و حسن روشن

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/np4n
یک ویدیو از سخنرانی یدالله حسینی، رئیس هیئت خادم الشهداء قم در فضای مجازی منتشر شده است. در این ویدیو، حمله به علی پروین و حسن روشن به دلیل اشاره به هایده و معین در برنامه تحویل سال نو صورت گرفته است.

علی پروین و حسن روشن چند شب قبل در برنامه ویژه سال نو حضور پیدا کردند. مجری برنامه سال نو و میزبان علی پروین و حسن روشن میثاقی بود. در ادامه مجری از علی پروین و حسن روشن نام خواننده محبوبشان را می‌پرسند. علی پروین و حسن روشن نام خواننده محبوب خود را بیان می‌کنند. علی پروین و حسن روشن از دو خواننده غیر مجاز هایده و معین نام می‌برند که این صحبت جنجال زیادی در فضای مجازی گذاشت تا جایی که یک مداح از الفاظ زشت به این دو فرد بزرگ به کار می‌برد.

یک ویدیو از سخنرانی یدالله حسینی، رئیس هیئت خادم الشهداء قم در فضای مجازی منتشر شده است. در این ویدیو، حمله به علی پروین و حسن روشن به دلیل اشاره به هایده و معین در برنامه تحویل سال نو صورت گرفته است. یدالله حسینی این دو اسطوره باشگاه پرسپولیس و استقلال را “آشغال کثافت” خطاب می‌کند و اظهار می‌کند که اگر در استودیو حضور داشت، می‌خواست گلوی محمدحسین میثاقی، مجری برنامه را بگیرد!

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *