واکنش سردار آزمون به اولین گلش در سری آ ایتالیاتیم فوتبال رم در دیداری خانگی برابر لچه در حالی که تا دقایق تلف شده نیمه دوم با یک گل از حریف خود عقب بود، با گلزنی سردار آزمون به بازی برگشت و در ادامه با گلزنی روملو لوکاکو هر سه امتیاز را از آن خود کرد.

آزمون که اولین گل خود را برای رم به ثمر رساند، پس از بازی گفت: می‌دانستیم که امروز بازی بسیار سختی داریم، اما تا آخرین لحظه تمرکزمان را حفظ کردیم تا بازنده نباشیم. شخصیت‌مان را نشان دادیم و در نهایت پاداش سختکوشی‌مان را گرفتیم.

مهاجم ایرانی جالوروسی ادامه داد: زدن اولین گلم برای رم احساسی باورنکردنی دارد. من مدت‌ها منتظر این لحظه بودم. خیلی کار کرده بودم تا برای بازی امشب آماده باشم. من این تیم و شهر رم را دوست دارم. دخترم اینجا به دنیا آمده است.

سردار آزمون دومین گلزن ایرانی در تاریخ سری آ لقب گرفت. پیش از او، رحمان رضایی بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۸ در ۱۲۸ بازی سری آ با پیراهن پروجا، مسینا و لیورنو موفق به ثبت ۶ گل شده بود. آخرین گل رحمان رضایی در سری آ در سال ۲۰۰۷ به ثمر رسید و هم‌اکنون پس از ۱۶ سال، یک بازیکن ایرانی موفق به گلزنی در سری آ ایتالیا شده است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *