هدفم رسیدن به دوبنده تیم ملی است/ با میرزازاده رقابت و رفاقت دارم

[ad_1]

[og_img]
دارنده مدال طلای مسابقات رنکینگ‌دار کرواسی گفت: امیدوارم در چرخه انتخابی با میرزازاده رقابت کنم و به بزرگترین هدفم که رسیدن به دوبنده تیم ملی است، برسم.

به گزارش خبرنگار مهر، فردین هدایتی کشتی‌گیر فرنگی کار ایران در اولین مسابقه رنکینگ کرواسی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلای این مسابقات رسید و با توجه به عملکرد قابل قبولی که داشت اهالی کشتی او را پدیده کشتی فرنگی نامیدند که می‌تواند با امین میرزازاده رقابت تنگاتنگی داشته باشد. تیم ملی کشتی فرنگی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم سهمیه کسب کرده و حالا طبق چرخه انتخابی قرار است کشتی‌گیران این وزن در مسابقات جام وهبی امره ترکیه که ۱۷ اسفندماه برگزار می‌شود، با یکدیگر رقابت کنند.

فردین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، درباره کسب مدال طلا در مسابقات رنکینگ‌دار کرواسی گفت: خدا را شکر در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی قم، کشتی‌هایی خوبی گرفتم و به همین خاطر با تصمیم کادرفنی به مسابقات رنکینگ‌دار کرواسی اعزام شدم. در این مسابقات پنج دور کشتی حساب شده گرفتم و به عنوان قهرمان این مسابقات شناخته شدم.

دارنده مدال طلای مسابقات رنکینگ‌دار کرواسی تأکید کرد: سطح مسابقات کرواسی در تمامی اوزان بسیار بالا بود و حتی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم خیلی از قهرمانان و عنوان‌داران جهان حضور داشتند. رقابت با «اسکار پینو هیندس» دارنده یک نقره و سه برنز جهان بسیار سخت بود. به نظرم تمام کشتی‌ها سخت بود چرا که بیشتر مدعیان و مدال‌آوران جهان در این مسابقات حضور داشتند. خدا را شکر من بهترین کشتی‌ها را گرفتم و قهرمانی را به دست آوردم.

هدفم رسیدن به دوبنده تیم ملی است/ با میرزازاده رقابت و رفاقت دارم

وی در مورد حضور در جام وهبی امره و رقابت با امین میرزازاده در این مسابقات گفت: با تصمیم کادرفنی و براساس چرخه انتخابی تیم ملی، به همراه امین میرزازاده به مسابقات جام وهبی امره ترکیه اعزام می‌شوم. امیدوارم بتوانم رقابت خوبی با او داشته باشم. من و امین خارج از تشک با هم دوست و رفیق هستیم اما در داخل تشک با یکدیگر رقابت می‌کنیم. امیدوارم هر کدام لایق پوشیدن دوبنده تیم ملی باشیم در نهایت انتخاب و به عنوان ملی‌پوش بتوانیم پرچم ایران را به اهتزاز دربیاوریم.

هدایتی در واکنش به لقب اتحادیه جهانی مبنی بر اینکه کشتی ایران سرزمین غول‌هاست گفت: من روی کار خودم تمرکز می‌کنم و کاری به این عناوین و لقب‌ها ندارم. هر کسی که لقب یا عنوانی به ما می‌دهد از سر لطف است، مهم این است که ما بتوانیم کشتی‌هایی خوبی بگیریم و دل مردم را شاد کنیم، امیدوارم در چرخه انتخابی با میرزازاده رقابت کنم و به بزرگترین هدفم که رسیدن به دوبنده تیم ملی است، برسم.

لینک منبع خبر


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *