نیک نفس: چرخ دنده‌های موفقیت استقلال هماهنگ نیستندزبیر نیک نفس، بازیکن استقلال پس از پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل استقلال خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بازی سختی بود. شرایط سختی داریم. خدا را شکر فعلا داریم امتیازات را جمع می‌کنیم، ولی شرایط سخت است.

او در پاسخ به این سوال که آیا بدن‌هایشان آمادگی ۱۰۰ درصد را دارد، گفت: بدن‌ها خوب است. البته من خودم ۲۰ دقیقه بیشتر بازی نکردم و قطعا شما هم هفته پیش چنین نظری نمی‌توانستید داشته باشید.

بازیکن استقلال در واکنش به اعتراض خوزستانی‌ها مبنی بر رخداد پنالتی در داخل محوطه جریمه استقلال بیان کرد: اصلا پنالتی نبود.

نیک نفس در ادامه درباره اختلافات موجود بین کادر فنی و مدیریت استقلال بیان کرد: من به عنوان بازیکن خیلی در جریان نیستم و در جایگاهی نیستم که صحبت کنم. من فقط می‌گویم که ان‌شاءالله شرایط بهتر شود. ما از پارسال طلب داریم و امسال هم چیزی نگرفتیم. آقای خطیر قول دادند که تا قبل از تعطیلات به ما پرداختی داشته باشند.

او در پاسخ به این سوال که آخرین بار که خطیر را دیده‌اند، چه زمانی بوده، گفت: من لب خط او را دیده‌ام. فکر می‌کنم آخرین بار دو، سه ماه پیش سر تمرین حاضر شد.

بازیکن استقلال درباره تاثیر مشکلات و حواشی این تیم در تمرکز بازیکنان اظهار کرد: هر مشکلی باشد، ما بازیکن استقلال هستیم و چشم میلیون‌ها نفر به ماست. مثالش آرمان است که با توجه به مصدومیت بازی کرد. وقتی مشکلات است، ناخودآگاه بازیکن تمرکزش را از دست می‌دهد. وقتی چک برگشت بخورد، وقتی بازیکن در خرج روزانه‌اش بماند، روی او تاثیر می‌گذارد.

نیک نفس در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا نکونام در استقلال تنها مانده است، گفت: این یک موضوع واضح است که چرخ‌دنده‌های لازم برای موفقیت تیم با هم مچ نشده‌اند. در سال قهرمانی‌مان این مشکل وجود نداشت. به نظرم این موضوع امسال نیست. امیدوارم این موضوع امسال رخ دهد و ما سودش را ببریم.

او در واکنش به محرومیت تعلیقی روزبه چشمی به خاطر اظهاراتش پس از بازی با سپاهان بیان کرد: من مصاحبه او را دیدم و صحبت عجیب و غریبی نکرد. نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی گرفتند. روزبه هم محترمانه نظرش را گفته بود.

بازیکن استقلال در پایان گفت: می‌خواستم راجع به زمین هم صحبت کنم. شرایط سخت باشگاهمان به کنار، این زمین چمن و بازی بدون تماشاگر هم به مشکلاتمان اضافه شده است. حالا ما زمین تمرین خوب نداریم که بگوییم بازی‌هایمان را به آن‌جا منتقل کنند، اما امیدوارم یک فکری به حال ما بکنند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *