نوری: کرنر استقلال درست نبود؛ روی مدافع ملوان خطا شد

محمد نوری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ملوان بندر انزلی مقابل استقلال اظهار داشت: حس می‌کنم شانس با ما یار نیست و شرمنده هواداران شدیم. خیلی خوب بازی می‌کنیم و حداقل باید دو امتیاز از بازی با استقلال و ذوب‌آهن می‌گرفتیم. ما تیم خوب استقلال را تحت فشار گذاشتیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. در صحنه‌ای گل خوردیم که روی آن تمرین کرده بودیم و چشم امیدمان به هفته‌های آینده است.

«تیم بسیار قدرتمندی داریم که بازی به بازی بهتر می‌شود.»، وی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: به هواداران قول می‌دهیم جایگاه ملوان در پایان فصل، به مراتب بهتر از رتبه سال گذشته این تیم (رده دوازدهم) باشد. از همه بازیکنان راضی هستیم و به نظرم آن‌ها سنگ تمام گذاشتند. تلاش می‌کنیم خیلی بهتر از این در زمین ظاهر شویم و نتیجه خوبی بگیریم.

مربی ملوان بندر انزلی با انتقاد از قضاوت سیدرضا مهدوی گفت: احساس می‌کنم کرنری که منجر به گل شد، باید اوت اعلام می‌شد. همچنین پس از زدن کرنر، میلاد باقری (مدافع ملوان) را زدند و داور می‌توانست خطا اعلام کند که این اتفاق نیفتاد.

نوری در مورد وضعیت متفاوت این مسابقه، در صورت از دست نرفتن پنالتی ملوان بندر انزلی تصریح کرد: اگر از استقلال در ورزشگاه آزادی پیش بیفتید، شرایط متفاوت می‌شود. این تیم در ضدحملات بسیار قدرتمند است. پنالتی بخشی از فوتبال است و ضربه ما امروز تبدیل به گل نشد. این پیروزی را به استقلال تبریک می‌گویم.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *