نعمتی: از حکیم نصاری عذرخواهی می‌کنم/ استقلالی‌ها به ما متلک می‌اندازند

 علی نعمتی بازیکن تیم فوتبال  پرسپولیس درباره تساوی برابر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: همه جوره تلاش کردیم، اما متاسفانه  فکر می‌کنم در دقایق پایانی بازی تمرکزمان را از دست دادیم. واقعا متاسف و شرمنده هوادارانی هستیم که در این هوا به ورزشگاه آمدند. قطعا جبران خواهیم کرد و امیدوارم که بتوانیم دوباره آن‌ها را خوشحال کنیم.

او در پاسخ به این سوال که  بازی بعدی شما  با تیم سپاهان است و بازی سختی به نظر می‌رسد و بعد از آن هم با تیم النصر بازی خواهید داشت، آیا از این مسیر سخت می‌توانید عبور کنید، گفت: یک مقدار فشردگی بازی‌ها زیاد است، اما قطعا باید از این مسیر سخت به خوبی عبور کنیم و امیدواریم که دوباره از هفته بعدی که با تاجیکستان بازی داریم بتوانیم استارت برد را بزنیم.

نعمتی درباره اینکه حکیم نصاری از دست شما ناراحت است و او مدعی شده که شما الفاظ خوبی علیه او استفاده نکرده اید، اظهار کرد: فکر می‌کنم درگیری از سمت حکیم بود که به امید عالیشاه بی احترامی کرد. به هر حال عالیشاه کاپیتان تیم ما است و قطعا رفتار حکیم به من برمی‌خورد. فکر می‌کنم در درگیری یک مشت به صورت من زدند و اگر چیزی گفته ام که او ناراحت شده، قطعا او شروع کرده، اما من از او عذرخواهی می‌کنم.

او در پاسخ به این سوال که گل دومی که پرسپولیس خورد آیا  توپ از روی خط عبور کرده بود یا خیر، گفت: من نمی‌دانم. باید اجازه دهیم کارشناسان تشخیص دهند. فکر می‌کنم هفته گذشته من یک چیزی گفتم که به بعضی‌ها بر خورده بود و قطعا حرف حق را گفته بودم. فکر می‌کنم یک سال قهرمان شده‌اند و قرارداد‌های آن‌ها به اندازه‌ای سنگین بوده که حالا به ما متلک می‌اندازند که قراردادهایتان را کم کنید. فکر می‌کنم همه دیدند که برای رسیدن به این تیم چه کار کردم. قطعا حرف‌هایی که آن‌ها می‌زنند را قبول ندارم.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *