نتایج زنده هفته نهم لیگ برتر فوتبال کشور

هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری ۵ بازی آغاز شد.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران، بعد از ظهر امروز (پنج‌شنبه – ۱۱ آبان ۱۴۰۲) با برگزاری دیدار آلومینیوم و ذوب‌آهن در اراک آغاز شد. امروز پنج دیدار برگزار می‌شود.

آلومینیوم ۱ – ذوب‌آهن ۱ (نتیجه نهایی)

گل‌ها:
سید مهران موسوی برای آلومینیوم – دقیقه ۶۶ و مهرداد رضایی برای ذوب‌آهن – دقیقه ۹۰

شرح گل:
پس از تساوی دو تیم در نیمه نخست، اراکی‌ها نیمه دوم را خوب شروع کردند تا روی یک کرنر و با ضربه سر مهران موسوی از حریف خود پیش بیفتند.

شرح گل:
شاگردان محمد ربیعی پس از دریافت گل حملات بیشتری روی دوازه میزبان انجام دادند تا نهایتا در دقیقه ۹۰، گل تساوی را زده و از باخت در این دیدار فرار کنند. ذوب‌آهن نیز همانند حریف خود، از روی یک ضربه کرنر به گل رسید.

تراکتور ۲ – نساجی صفر 

گل‌ها: 
گوستاوو برای تراکتور – دقیقه ۳۰

شرح گل:
پس از دفع توپ ناقص دروازه‌بان نساجی، گوستاوو واگنین روی توپ برگشتی گل اول تراکتور را به ثبت رساند که البته در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید تا حواشی زیادی را هم در پی داشته باشد.

سپاهان ۱ – ملوان ۲

گل‌ها:
میلاد باقری برای ملوان – دقیقه ۱۶ و رامین رضاییان برای سپاهان – دقیقه ۲۷

شرح گل:
در حالی که شاگردان مورایس در تلاش برای رسیدن به گل اول بودند، روی یک ضد جمله دفاع سپاهان جا ماند تا با خطا روی مهاجم ملوانُ پنالتی به سود این تیم گرفته شود. این ضربه پنالتی را میلاد باقری وارد دروازه اصفهانی‌ها کرد تا شاگردان تارتار یک بر صفر پیش بیفتند.

شرح گل:
اصفهانی‌ها فشار زیادی بعد از دریافت گل به روی دروازه ملون آوردند تا نهایتا روی دفع توپ اشتباه مدافع ملوان، رامین رضاییان سپاهان را به گل تساوی برساند. این گل در ابتدا آفساید گرفته شد، اما بعد از بحث طولانی تیم داوری، گل سپاهان تایید شد.

درحال بروزرسانی

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *