مورینیو: برای مربی حریف فقط شکلک درآوردمتیم فوتبال رم امروز در دیداری خانگی برابر مونتزا از هفته نهم سری آ ایتالیا، در حالی که بیش از یک نیمه با یک بازیکن بیشتر از حریف بازی می‌کرد، به زحمت و با تک گل دقیقه ۹۰ استفان الشعراوی موفق به کسب پیروزی در این بازی شد.

ژوزه مورینیو پس از این بازی گفت: فکر نمی‌کنم که حریف سزاوار شکست بوده باشد، اما من بابت گرفتن سه امتیاز بازی خوشحالم. خوشحالم، چون احساس می‌کنم که تیم به زحمت و سختی افتاده بود. از نظر فنی ما مرتکب اشتباهات فراوانی شدیم و از نظر فیزیکی هم بسیاری از بازیکنان‌مان به دلیل سفر‌های طولانی که در هفته‌های اخیر داشتند، بسیار خسته بودند. پاردس به پرو و آرژانتین سفر کرد، همین‌طور دو بازیکن آفریقایی‌مان. حریف واقعاً سرسخت بود؛ مربی‌شان هم خوب است. تیم ما با جان و دل بازی کرد و نتیجه‌اش را هم گرفت. دو بار توپ را به تیر دروازه زدیم. بدون دیبالا و پلگرینی، خلاً حلقه‌های ارتباطی میان خطوط‌مان احساس شد. سعی کردم با استفاده از عوار نبودن آن‌ها را جبران کنم.

حاشیه مهم بازی اخراج ژوزه مورینیو، پس از تمسخر رافائله پالادینو سرمربی حریف با درآوردن شکلک گریه و غر زدن بود. او در لحظه به ثمر رسیدن گل تیمش هم خوشحالی احساسی انجام داد. آقای خاص، اما گفت که حرکتش سزاوار دریافت کارت قرمز و محروم شدن از بازی بعدی در خانه اینتر نبوده است (موردی که برخی رسانه‌های ایتالیایی معتقدند مورینیو به خاطر اجتناب از آن کاری کرد که اخراج شود).

سرمربی پرتغالی اظهار داشت: نمی‌دانم چرا اخراج شدم. من فقط رو به نیمکت حریف دو شکلک درآوردم، اما هیچ کلمه توهین‌آمیزی به کار نبردم. سال گذشته هم ما با مونتزا بازی کردیم که مسابقه فوق‌العاده‌ای بود، اما بعد از بازی یکسری آدم خوب که البته هنوز خام و بی‌تجربه بودند، به ما حرف‌های زشت و غیر مودبانه‌ای زدند. امروز هم نیمکت آن‌ها تمام تلاش‌شان را کردند که داور را تحت فشار بگذارند. من از این کارشان ایراد نمی‌گیرم بلکه می‌گویم که بعد از بازی نباید حرف‌های زشت زد. تمام حرف من درباره آن‌ها این است که تیمی خوبی با یک مربی خوب نیازی به انجام این جور کار‌ها ندارد. خوشحالی ام بعد از گل؟ خب دقیقه آخر گل زدیم. من سال گذشته هم همین طور خوشحالی کردم. وقتی در دقیقه ۹۰ یک بازی گل می‌زنی، احساس می‌کنی یک نبرد سخت را برده‌ای و طبیعی است که به این شیوه خوشحالی کنی.

ژوزه مورینیو همزمان با انجام حالت پرحرفی و گریه با دست خود، خطاب به پالادینو گفت: خیلی حرف می زنی و بعد گریه می کنی!

کارت قرمزی که ژوزه مورینیو دریافت کرد، او را از قرار گرفتن روی نیمکت آاس رم در بازی بعدی این تیم مقابل اینتر در سن سیرو محروم می کند. در فصل گذشته نیز مورینیو از حضور روی نیمکت آاس رم در جدال با اینتر در سن سیرو محروم بود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *