مهدی ترابی در آستانه جدایی از پرسپولیس؟

[ad_1]
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ممکن است در پایان فصل از جمع سرخ‌پوشان جدا شود.

قرارداد مهدی با پرسپولیس در پایان فصل به پایان می‌رسد، او در هفته‌های گذشته به صراحت از مدیریت باشگاه انتقاد کرده است. به طور مثال هافبک شماره ۹ سرخ‌پوشان بعد از پیروزی خارج از خانه مقابل ذوب آهن در هفته هجدهم گفت:

از آقای درویش می‌خواهیم هرچه سریع‌تر مشکلات باشگاه را حل کند. می‌خواهیم فردا سر تمرین او را ببینیم تا برای بچه‌ها توضیح بدهد. آقای درویش! بچه‌ها خیلی تحت فشار هستند. لطفا فردا سر تمرین حضور داشته باشید و به بچه‌ها توضیح بدهید. دوست نداریم اتفاقی بیفتد که از دست بچه‌ها خارج شود. دوست داریم پرداختی‌ها زودتر حل شود. فکر می‌کنم ۳۰ یا ۳۲ درصد دریافتی در نیم‌فصل داشتیم، در صورتی که تیم‌های دیگر حداقل ۵۰، ۶۰ درصد دریافتی داشتند. متاسفانه همه بچه‌ها از آپشن‌های قرارداد سال گذشته طلبکار هستند.

این صحبت‌های مهدی ترابی واکنش‌های زیادی را در پی داشت. بسیاری از هواداران پرسپولیس از مدیران این باشگاه خواستند تا هر چه سریع‌تر برای تمدید قرارداد ترابی اقدام کنند، اما درویش فعلا قدمی برنداشته است. ترابی در صورتی که پیشنهاد مناسبی از پرسپولیس دریافت نکند، ممکن است در پایان فصل از این تیم جدا شود. علاوه بر ترابی، قرارداد چند بازیکن دیگر پرسپولیس در پایان فصل به پایان می‌رسد.

 

منبع: طرفداری

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *