مشکل مالی ندارم و به عربستان نمی‌روم!وویژیک شزنی در اظهاراتی که توسط “فوتبال ایتالیا” منتشر شد، درباره حذق یوونتوس از لیگ کنفرانس اروپا گفت: ما از رقابت‌های اروپایی حذف شدیم و نمی‌توانیم کاری انجام بدهیم، اما اکنون زمان بیشتری برای تمرین خوب داریم. همچنین برای اولین بار در دوران حرفه‌ای زمانی استراحت وجود خواهد داشت. این اتفاق برای من پایان دنیا نیست. 

قرارداد شزنی با یوونتوس تا ژوئن ۲۰۲۵ تمدید شده است و با وجود گزارش‌هایی مبنی بر جدایی او از یووه در تابستان امسال، این دروازه‌بان ۳۳ ساله نمی‌خواهد به هیچ باشگاه دیگری بپیوندد. 

او در این باره گفت: من بازیکن یوونتوس خواهم ماند، مگر اینکه باشگاه تمایلی به این موضوع نداشته باشد. من به تصمیمات باشگاه احترام می‌گذارم. آن‌ها از من می‌خواهند تا از دروازه یوونتوس محافظت کنم. 

شزنی درباره احتمال انتقالش به لیگ عربستان گفت: من از مشکل مالی رنج نمی‌برم. چالش‌ها را دوست دارم و دروازه‌بانی یوونتوس مهم‌ترین چالشی است که می‌توانم برای خودم ایجاد کنم. 

او در پایان گفت: من چیز‌های زیادی در مورد فوتبال نمی‌خوانم، اما می‌دانم که بازیکنان زیادی به عربستان رفته‌اند و این تعجب‌آور نیست. من درک می‌کنم که این تصمیم منطقی به نظر می‌رسد، اما فکر می‌کنم ارزش دارد که اولویت‌های دیگری به جز پول داشته باشیم.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *