مسی: بارگشت قرضی به بارسلونا؟ چنین اتفاقی هرگز نخواهد افتادلیونل مسی که هفته پیش موفق شد برای هشتمین بار توپ طلای مجله «فرانس فوتبال» را به دست بیاورد، در گفتگو با این مجله فرانسوی درباره بارسلونا، تیمی که تابستان ۲۰۲۱ در پی ناتوانی این باشگاه در تمدید قراردادش بابت قوانین سختگیرانه لالیگا به حضور ۲۱ ساله خود در این تیم پایان داد و فرصت خداحافظی در زمین را با هواداران بارسلونا پیدا نکرد، گفت: من می‌توانستم به بارسلونا بازگردم، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. شرایط درست شبیه به سال ۲۰۲۱ بود که مجبور به ترک بارسا شدم، حتی اگر شرایط در آن مقطع متفاوت بود.

وی افزود: اولین چیزی که به آن فکر کردم این بود که به خانه بازگردم، دوباره در بارسلونا بازی کنم و همان‌طور که همیشه آرزویش را داشتم، در آنجا بازنشسته شوم، اما این ممکن نبود، بنابراین تصمیم گرفتم به اینترمیامی بروم. من هنوز بازی‌های بارسلونا را دنبال می‌کنم، حتی زمانی که در پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کردم. به نظر من از زمان آمدن ژاوی و با اضافه شدن بازیکنان جوان عالی و بازیکنان باتجربه مانند روبرت لواندوفسکی و ژول کونده، تیم پیشرفت خوبی داشته است.

فوق‌ستاره پیشین بارسلونا همچنین ضمن رد احتمال انتقال قرضی‌اش به بارسلونا یا هر باشگاه اروپایی دیگر در آینده، خاطرنشان کرد: خیر هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد. ما، اما پس از بازنشستگی من، برای زندگی به شهر بارسلونا بر‌می‌گردیم، آنجا خانه ما است و من، همسر و فرزندانم دوستانی در آنجا داریم.

برنده ۸ توپ طلا که در زمان حضورش در بارسا در ۷۷۸ بازی ۶۷۲ گل برای کاتالان‌ها به ثمر رساند، به این تیم برای کسب ۳۴ جام مختلف از جمله ۱۰ قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *