مردان سرنوشت ساز دیدار نهایی جام ملت‌ها مشخص شدند

[ad_1]

[og_img]

­دیدار نهایی جام ملت‌های آسیا امروز با بازی تیم‌های فوتبال قطر و اردن برگزار می‌شود

مردان سرنوشت ساز دیدار نهایی جام ملت‌ها مشخص شدند
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از الرایه قطر؛ دیدار تیم‌های فوتبال اردن و قطر در بازی نهایی جام ملت‌های آسیا امروز در حالی برگزار می‌شود که دو بازیکن تاثیر گذار دو تیم امید اول کشورشان برای قهرمانی محسوب می‌شوند.
در تیم ملی فوتبال قطر اکرم عفیف در این دوره از بازی‌ها حرف اول را زده است و این بازیکن جوان موفق شده است برای تیم قطر ۵ گل به ثمر برساند و یکی از عوامل رسیدن میزبان به دیدار نهایی محسوب می‌شود.

در سوی مقابل موسی التمری بازیکن تیم ملی فوتبال­ اردن از امید‌های اصلی جوانمردان (لقب اردن) برای پیروزی در دیدار امروز دو تیم محسوب می‌شود.هر دو بازیکن در دیدار‌های نیمه نهایی تاثیر مستقیم روی پیروزی تیم هایشان داشتند و هر دو در پست مهاجم بازی می‌کنند. شماره ۱۰ اردن و شماره ۱۱ قطر هر دو در این دیدار سرنوشت ساز حضور دارند.
 
اکرم عفیف ۲۷ ساله با ۱۷۶ سانتی متر و موسی التمری با ۲۶ سال سن و ۱۷۵ سانتی متر قد در خط حمله تیم‌های قطر و اردن در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند.در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اکرم عفیف در دو دوره ۸ گل به ثمر رسانده است در حالی که موسی التمری تاکنون ۳ گل زده را به نام خود ثبت کرده است.هر کدام از این دو بازیکن می‌توانند با موفقیت در بازی امروز به عنوان بهترین بازیکن جام هجدهم نیز دست یابند هر چند که شانس آقای گلی اکرم عفیف بیشتر از التمری است.
دیدار دو تیم امروز از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه لوسیل برگزار می‌شود و قضاوت این دیدار را مانینگ چینی بر عهده دارد.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *