محمدی: همه تلاش می‌کنیم که بازیکنان جوان هم بتوانند به تیم ملی کمک کنند

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/9jls
تهران ایرنا مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: به این جوانان تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانند خودشان را در تیم ملی حفظ کرده و به اردوهای بعدی هم دعوت شوند. همه تلاش می‌کنیم بازیکنان جوان هم بتوانند به تیم ملی کمک کنند.

به گزارش ایرنا، میلاد محمدی مدافع تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ترکمنستان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، در مورد جوان‌گرایی صورت گرفته در این تیم گفت: خیلی از بازیکنان جدید به تیم ملی آمده‌اند و خیلی‌ها هم رفته‌اند. به این جوانان تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانند خودشان را در تیم ملی حفظ کرده و به اردوهای بعدی هم دعوت شوند. همه تلاش می‌کنیم بازیکنان جوان هم بتوانند به تیم ملی کمک کنند.

وی درباره نزدیکی تیم‌های ملی در قاره آسیا تاکید کرد: همانگونه که آقای قلعه‌نویی گفت در حال حاضر همه تیم‌های آسیایی قوی شده‌اند و هیچ تیمی را نمی‌توان دست کم گرفت. یک بازی سخت داریم و امیدوارم بچه‌ها تمام تمرکز خود را به کار بگیرند.

مدافع تیم ملی ادامه داد: در جام ملت‌ها هم دیدیم همه تیم‌ها خوب ظاهر شدند. امیدوارم بازی فردا را هم به خوبی پشت سر بگذاریم و دل مردم را شاد کنیم.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم هستیم بازیکنان جوان خیلی خوب بتوانند در تیم حاضر شوند و شرایط خوب را حفظ کنند.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *