محراب تا معراج در شب های لیالی قدر از رادیو گلستان

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/6939
رادیو گلستان با فرا رسیدن لیالی قدر و ایام سوگواری مولی الموحدین حضرت علی(ع) تلاش می کند با پخش ویژه برنامه های مختلف در شب های قدر حال و هوای معنوی خاصی را در شب نزول قرآن، برای شنوندگان همیشه همراه خود همچون سال های گذشته فراهم کند.

صدای گلستان در شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) با ویژه برنامه «ساعت دل دادگی» از ساعت ۲۲:۰۰ به مدت ۲۴۰ دقیقه به تهیه کنندگی شهده شاکری نژاد، گویندگی مریم ملانوروزی با هدف معرفی ابعاد شخصیت مولی الموحدین حضرت علی (ع)، تشریح ویژگی‌های اخلاقی و انسانی آن حضرت، مناجات خوانی، سخنرانی، قرائت دعای افتتاح، جوشن کبیر و… روی آنتن می‌رود.

در شب دوم از شب‌های قدر این برنامه به تهیه کنندگی و گویندگی زهرا حسن زاده به مدت ۲۴۰ دقیقه از ساعت ۲۲:۰۰ به بیان شرح حال و لحظه شهادت آن حضرت پخش می‌شود.

«ساعت دل دادگی» در شب سوم نزول قرآن به تهیه کنندگی سیف الله صادقی، گویندگی ارمغان سرایداری، ساعت ۲۲:۰۰ به مدت ۲۴۰ دقیقه به بیان اندیشه‌های امام علی (ع) در عرصه‌های حکومت، عدالت و امامت، مناجات خوانی، سخنرانی، قرائت دعای جوشن کبیر و… می‌پردازد.

رادیو گلستان همچنین در روز دوشنبه ۱۳ فروردین روز شهادت حضرت امام علی (ع) از ساعت ۰۹:۰۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه با ویژه برنامه «محراب تا معراج» به تهیه کنندگی رابعه اخلومدی وگویندگی حسین عاشور با پرداختن به زندگی حضرت علی (ع)، دستگیری از مستمندان، کمک مومنانه، دعوت از کارشناسان مذهبی و … روی آنتن می‌رود.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *