مائوریسیو پوچتینو: فشار؟ اهمیتی نمی‌دهم؛ ۴۵ دقیقه اول واقعا بد بود

[ad_1]

طرفداری | دو تیم کریستال پالاس و چلسی در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفته‌ بودند که این بازی با برتری ۳۱ آبی‌ها همراه شد. در روزی که تیم پوچتینو ناامیدکننده ظاهر شده بود، کانر گلگر به عنوان عضوی از آکادمی کوبهام در میان ستاره‌های گرانقیمت چلسی درخشید تا سرمربی آرژانتینی از بند ایده‌های پوچ خود فرار کند. 

مائوریسیو پوچتینو مقابل دوربین تلویزیون BeIN در واکنش اولیه به بازی امشب گفت:

به شایعات اهمیتی نمی‌دهم. به وجود تنش اهمیتی نمی‌دهم. به فشار اهمیتی نمی‌دهم. استرس‌ها برایم مهم نیست. ما واقعیت را به خوبی می‌دانیم و به کار خودمان ادامه خواهیم داد. ۴۵ دقیقه اول واقعا بد بود. شکستن خطوط دفاعی پالاس واقعا سخت بود. نیمه دوم را بهتر آغاز کردیم و در پایان شایسته پیروزی بودیم. به تلاش خودمان ادامه خواهیم داد. بسیار راضی هستم. 

نیمه اول بازی امروز واقعا ناامیدکننده بود در حالی که عملکردی شگفت‌انگیزی را مقابل استون ویلا ارائه کرده بودیم. بین دو نیمه در رختکن به یک دیگر گفتیم که نباید مثل نیمه اول آرام و ثابت بازی کنیم. 

آینده گلگر؟ او به من گفت که در چلسی می‌ماند. بعد از این همه چیز به خود او و باشگاه بستگی دارد.  

مالو گوستو واقعا جوان است و در غیاب جیمز به میدان می‌رود. نکات مثبتی در او می‌بینیم، همچنین جایی برای بهتر شدن وجود دارد؛ با این حال ما در یک پروسه قرار داریم و مالو گوستو بازیکن جوانی محسوب می‌شود. از اولین فصل او بسیار راضی هستیم.  

مصدومیت گوستو و سیلوا؟ فردا وضعیت آن‌‍ها را بررسی خواهیم کرد. 

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *