قهرمانی تیم تهران الف در مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال کشور

 مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور زیر ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ سال از روز یکشنبه ۱۲ شهریور آغاز و تا ۲۹ شهریور به میزبانی زمین‌های ساحلی فدراسیون والیبال پیگیری می‌شود.
 
رقابت‌های زیر ۲۱ سال روز یکشنبه ۱۹ شهریور آغاز شد و در روز پایانی با برگزاری ۴ مسابقه و معرفی تیم‌های برتر به کار خود خاتمه داد.
 
در این روز و پس از برگزاری دیدار‌های نیمه نهایی و نهایی تیم تهران الف به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت و تیم‌های هرمزگان الف، مازندران و گیلان به ترتیب دوم تا چهارم شدند.
 
در این روز دو دیدار مرحله نیمه‌نهایی میان تیم‌های مازندران (علی قربان پسندی- میلاد رضایی) با تهران الف (مهدی رضایی -مهدی علیزاده) و هرمزگان الف (حبیب ناصری -پویا نظری) با گیلان (مانی شهبازی – محمد ناوونویری) برگزار شد که نتایج زیر به دست آمد:
 
مازندران صفر – تهران الف ۲ (۱۴ بر ۲۱ و ۱۹ بر ۲۱)
 
هرمزگان الف ۲ – گیلان یک (۱۹ بر ۲۱، ۲۱ بر۱۵ و ۱۵ بر ۱۱)
 
در دیدار رده‌بندی و فینال این رقابت‌ها هم که ساعت ۱۰ و ۱۱ صبح روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور برگزار شد نتایج زیر به دست آمد:
 
مازندران ۲ – گیلان صفر (۲۱ بر ۷ و ۲۱ بر ۸)
 
تهران الف ۲ – هرمزگان الف صفر (۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۶)
 
بدین ترتیب رتبه‌بندی نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۲۱ سال کشور در سال ۱۴۰۲ پس از برگزاری ۲۸ دیدار به قرار زیر شد:
 
تهران الف (مهدی رضایی -مهدی علیزاده)
هرمزگان الف (حبیب ناصری -پویا نظری)
مازندران (علی قربان پسندی- میلاد رضایی)
گیلان (مانی شهبازی – محمد ناوونویری)
 
گفتنی است رقابت‌های والیبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور نیز از ۱۲ تا ۱۴ شهریور با حضور ۲۰ تیم برگزار شد و بعد از برگزاری ۳۲ دیدار با قهرمانی تیم تهران الف به پایان رسید. در این رده سنی تیم‌های تهران ب، بوشهر الف و گلستان الف به مقام‌های دوم تا چهارم دست یافتند.
 
رقابت‌های والیبال قهرمانی زیر ۱۹ سال کشور هم از ۱۶ تا ۱۸ شهریور با حضور ۲۵ تیم برگزار شد و بعد از برگزاری ۴۳ دیدار با قهرمانی خراسان رضوی پایان یافت. در این رده سنی تیم‌های هرمزگان الف، تهران الف و مازندران الف به مقام‌های دوم تا چهارم دست پیدا کردند.
 
همچنین مسابقات رده سنی زیر ۲۳ سال والیبال ساحلی قهرمانی کشور از ۲۷ تا ۲۹ شهریور برگزار خواهد شد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *