قطعی آب در شب‌های ماه رمضان روایت اهالی شهرک محمودآباد منجیل شد + فیلم

[ad_1]
شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلمی از قطعی آب در شهرک محمودآباد شهرستان منجیل خبر داد و از مسئولان درخواست رسیدگی کرد.

مدتی است که ساکنان شهرک محمودآباد در شهرستان منجیل استان گیلان با مشکل قطعی آب در منازل خود روبرو شدند. بطوریکه بدون اطلاع قبلی در سحرهای ماه مبارک رمضان آب این شهرک قطع می‌شود. این موضوع باعث بروز مشکلاتی برای آنها شده است از سوی دیگر اهالی این منطقه از کیفیت پایین آب رنجیده خاطر هستند.

شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلمی خواستار رسیدگی به این مشکل شد.

متن شهروندخبرنگار

باسلام و عرض ادب. بنده ساکن شهرک محمودآباد در شهرستان منجیل استان گیلان هستم. متاسفانه در سحر ماه مبارک رمضان آب این شهر بدون اطلاع قبلی قطع شده و الان چندین باره که این اتفاق در گذشته هم رخ داده. تکلیف روزه مردم با قطعی آب چه می‌شود؟ خواهش می‌کنم پیگیری بفرمایید. خیلی از اوقات قطعی آب از ساعت ۱۲ شب تا ۷ صبح اتفاق می‌افتد. این شهر با وجود اینکه از سد و دریاچه پشت سد برخوردار است، اما همیشه آب این شهرستان قطع است و برای کسانی که در ماه مبارک رمضان روزه می‌گیرند قطعی آب بسیار دشوار است. مسئله بعدی این است که آب این شهرستان بسیار بی کیفیت است. طوری که خیلی از مردم آب شرب را از چشمه تهیه می‌کنند.

منبع: شهروندخبرنگار گیلان

بیشتر بخوانید:

معضل قطعی آب در برخی از شهر‌های استان سیستان و بلوچستان

<div id=”videodisplayembedcode_19086291″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/8694146/19086291?width=400&height=300″></script></div>

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید

 

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *