فکری: شمس‌‌ آذر یقه خیلی از تیم‌ها را می‌گیرد

محمود فکری پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل شمس آذر قزوین گفت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی قشنگی بود و موقعیت‌های خوبی روی هر دو دروازه در هر دو نیمه به وجود آمد. هر دو تیم برابر فوتبال بازی کردند. خدا را شکر توانستیم از این بازی سنگین سه امتیاز را به دست بیاوریم. نیمه اول هم موقعیت‌هایی داشتیم و می‌توانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم هم بعد از گل دوم، اگر گل سوم را می‌زدیم خیال‌مان راحت‌تر می‌شد.

وی ادامه داد: بعد از زدن گل دوم، شمس آذر فشار زیادی روی دروازه ما آورد، ولی بچه‌ها با غیرت بازی کردند و فرصت آنچنان خطرناکی به وجود نیامد. روی دروازه و محوطه می‌آمدند، ولی بچه‌ها جانانه دفاع کردند و فرصت خاصی به حریف ندادند. تیم ما مستحق برد بود و خدا را شکر به سه امتیاز رسیدیم.

سرمربی هوادار تصریح کرد: نکته مهم این بود که امروز هم به سه بازیکن جوان میدان دادیم. این برای ما خیلی خوب است. در کنار با تجربه‌ها که با جان و دل بازی می‌کنند، جوان‌ها هم می‌توانند به ما کمک کنند و هم در راستای سیاست باشگاه می‌توانیم از جوان‌ها استفاده کنیم تا سال‌های آینده باشگاه را تضمین کنند. شاید تماشاگران دوست داشتند تیم‌شان برنده باشد، ولی در مجموع هر کسی که بیننده بود لذت برد. شمس آذر خوب بازی کرد و مطئنم این تیم می‌تواند یقیه خیلی از تیم‌ها را بگیرد.

فکری درباره قضاوت رضا عادل در این مسابقه توضیح داد: داوری خوب بود. یک‌سری اشتباهات است؛ شاید گاهی به نفع یا ضررمان بود، ولی اشتباهی که نتیجه را تغییر دهد رخ نداد. جا دارد از تیم داوری تشکر کنم. خصوصاً رضا عادل به اکثر صحنه‌ها نزدیک بود و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *