فولاد باز هم قربانی طبیعت شد

[ad_1]

[og_img]

طبیعت که در دور رفت اولین شکست فولاد سیرجان در لیگ برتر والیبال ایران را رقم زد بار دیگر در دور برگشت برابر این تیم پیروز شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هفتم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه هجدهم بهمن) با هفت دیدار در شهرهای اردکان، تهران‌ (دو‌ مسابقه)، اصفهان، گرگان، سیرجان و رفسنجان در حال پیگیری است.

تیم فولاد سیرجان ایرانیان در سالن گهر روش سیرجان میزبان طبیعت بود و سه بر صفر مغلوب حریف شد.

شاگردان ابراهیم وادی در تیم طبیعت که در هفته هفتم لیگ برتر والیبال سه بر دو فولاد سیرجان را شکست داده و اولین باخت تیم صدر جدولی را رقم زدند بار دیگر با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند تا برای دومین بار فولاد را مغلوب خود کرده و چهارمین شکست فولاد در جدول رده‌بندی را رقم بزنند.

این نتیجه در حالی به دست آمد که بیش از ۷۰ درصد از علاقمندان لیگ برتری در نظرسنجی صفحه تلگرام فدراسیون والیبال به برد فولاد سیرجان رای دادند.

تقابل پدر و پسر (وادی) برابر یکدیگر یکی به عنوان بازیکن در تیم فولاد سیرجان ایرانیان و دیگری در نقش سرمربی طبیعت یکی از نکات جذاب این مسابقه بود.

فولاد سیرجان ایرانیان با ۱۶ برد و ۴۶ امتیاز همچنان صدرنشین جدول باقی خواهد ماند و طبیعت با ۱۲ پیروزی و ۳۵ امتیاز یک پله صعود کرده و راهی جایگاه چهارم می‌شود.

شهباز صدری نماینده سازمان لیگ، داود نافعی داور اول و میثم پارسه داور دوم این مسابقه یک ساعت و ۲۰ دقیقه‌ای بودند که دو هزار تماشاگر داشت.

 

لینک منبع خبر


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *