فهرست خرید جواد نکونام روی هوا

[ad_1]
رافائل سیلوا و جلال‌الدین ماشاریپوف دو خرید زمستانی استقلال محسوب می‌شوند؛ دو ستاره خارجی که برای تقویت خط دفاع و هافبک به فهرست آبی‌پوشان پایتخت اضافه شده‌اند. البته هنوز کارت بازی سیلوا و ماشاریپوف صادر نشده، اما با توجه به رفع مسدودی پنجره نقل‌وانتقالات استقلال، رایزنی‌ها برای صدور کارت بازی این دو بازیکن در حال انجام است.


پر بودن فهرست بازیکنان بزرگسال استقلال هم به دردسری بزرگ تبدیل شده و اعلام دیرهنگام فهرست مازاد از سوی نکونام سبب شده فعلاً تلاش‌ها برای توافق با زبیر نیک‌نفس و امیرارسلان مطهری بی‌نتیجه باشد.
گفته می‌شود با توجه به توافقات اولیه صورت‌گرفته، احتمالاً در ۷۲ ساعت آینده از خریدهای جدید آبی‌ها در بازار زمستانه رونمایی خواهد شد و فهرست استقلال تقویت می‌شود.

گودرزی در یک‌قدمی آبی‌پوش شدن
حسین گودرزی، پدیده جوان شمس‌آذر قزوین که در فصل جاری لیگ برتر یکی از ستاره‌های این تیم بوده، در روزهای گذشته برای پیوستن به استقلال با مدیران این باشگاه به توافق شخصی رسیده است. با وجود آنکه گفته می‌شد رقم ۱۰ میلیاردی برای صدور رضایت‌نامه گودرزی از سوی باشگاه قزوینی اعلام شده، اما پیگیری‌های بیشتر حکایت از آن دارد که این رقم صحت نداشته و مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا بتوانند با پرداخت کمتر از
 ۵ میلیارد تومان، رضایت‌نامه گودرزی را دریافت کنند. 

جانشین یامگا از گل‌گهر می‌آید
مهدی تیکدری‌نژاد، مدافع راست گل‌گهر سیرجان هم دیگر گزینه‌ای است که مدیران باشگاه استقلال با او در حال مذاکره هستند. با وجود آنکه در چند نوبت مذاکرات با تیکدری‌نژاد به بن‌بست رسید، اما همچنان تلاش‌ها برای جذب او ادامه دارد .با توجه به مصدومیت کوین یامگا، تلاش مدیران باشگاه استقلال بر این است که تیکدری‌نژاد را در قامت جانشین یامگا به فهرست تیم خود اضافه کنند.

پافشاری نکونام به جذب فرشیدها
فرشید باقری و فرشید اسماعیلی، دو گزینه جواد نکونام برای تقویت خط هافبک استقلال هستند. همچنین با توجه به کیفیت فنی منتظر محمد، کادرفنی استقلال خواهان بازگشت این هافبک عراقی به فهرست آبی‌پوشان پایتخت شده است. برای جذب باقری و محمد، آبی‌ها در تلاش هستند تا بتوانند این دو بازیکن را با زبیر نیک‌نفس و امیرارسلان مطهری معاوضه کنند که فعلاً تلاش‌شان بی‌ثمر بوده اما با وجود این، رایزنی‌ها ادامه دارد و با توجه به درخواست جواد نکونام، احتمال حضور فرشید باقری و منتظر محمد در فهرست استقلال در نیم‌فصل دوم قریب‌الوقوع به نظر می‌آید.
فرشید اسماعیلی در اردوهای آماده‌سازی نساجی در تعطیلات زمستانه حضور پیدا نکرده و به دنبال جدایی از این تیم است. باتوجه به درخواست نکونام، نامه‌نگاری‌ها در زمینه جذب اسماعیلی انجام شده که گفته می‌شود در وهله نخست، مدیران باشگاه قائمشهری خواهان دریافت ۱۰ میلیارد تومان برای صدور رضایت‌نامه شده‌اند.
در حالی‌که در روزهای گذشته عنوان شد جواد نکونام فهرست جدیدی از بازیکنان خارجی را در اختیار مدیران باشگاه استقلال قرار داده، اما پیگیری‌های بیشتر حکایت از آن دارد که بعد از جذب ماشاریپوف، نکونام تصمیمش در زمینه جذب بازیکن خارجی را تغییر داده و فعلاً برنامه‌ای برای خرید بازیکن خارجی جدید ندارد.
با این اوصاف و در صورت موفقیت‌آمیز بودن مذاکرات، به نظر می‌رسد فعالیت نقل‌وانتقالاتی استقلالی‌ها در بازار زمستانه با جذب حسین گودرزی، مهدی تیکدری‌ژاد، فرشید باقری، منتظر محمد و فرشید اسماعیلی به پایان خواهد رسید.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *