فعالیت استقلال در نقل‌وانتقلات ادامه دارد/ گزینه بعدی برای کدام پست خواهد بود؟

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/b3gv

[og_img]
با وجود جذب رافائل سیلوا و جلال‌الدین ماشاریپوف از سوی باشگاه استقلال دغدغه‌های جواد نکونام در جذب بازیکنان جدید هنوز پابرجاست و او امیدوار است تیم در روزهای آینده به این روند ادامه دهد.

جواد نکونام پیش از اینکه تیم وارد تعطیلات زمستانی شود تاکید کرد، استقلال باید برای دور برگشت بازی‌ها خود را تقویت کند و دست کم نیاز به ۴ یا ۵ بازیکن جدید دارد. استقلال تا به اینجای کار تنها ۲ بازیکن جدید به خدمت گرفته و اگر نیت به در اختیار گرفتن ۴ بازیکن جدید باشد، باید دو بازیکن جدید دیگر به خدمت بگیرد که یکی از بازیکنان جدید به طور حتم باید جانشین آرتور کوین یامگا باشد.

جالب اینکه جواد نکونام برای در اختیار گرفتن بازیکنان جدید تیمش سه لیست تنظیم و در اختیار باشگاه قرار داده که باشگاه استقلال موفق به توافق با هیچ‌یک از بازیکنان ایرانی نشده است. خیلی از این بازیکنان با ممانعت باشگاه‌های خود برای حضور در تیم استقلال مواجه شده‌اند. با این حال استقلال تا به این جای کار ۲ بازیکن خارجی به خدمت گرفته است و شاید در روزهای آتی دیگر نیازهایش را هم با بازیکنان خارجی پر کند.

بیشتر بخوانید: آخرین خبر از وضعیت استقلال در نقل‌وانتقالات؛ ۲ عراقی به آبی‌ها معرفی شدند/ الهلال خواهان این بازیکن خارجی نیست

لینک منبع خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *