فرانسو حریری پذیرای مورایس و شاگردانش در اولین گام لیگ قهرمانان آسیا

 طلایی پوشان اصفهان در گروه سوم فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید با تیم‌های الاتحاد عربستان، آلمالیق ازبکستان و نیروهوایی عراق دیدار کنند. آن‌ها امروز (دوشنبه) در اولین دیدار خود از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه فرانسو حریری اربیل مهمان نیرو هوایی عراق خواهد بود.

سپاهان به دنبال جبران فصل گذشته
سپاهانی‌ها درصدد جبران عملکرد فصل گذشته خود و صعود از مرحله گروهی هستند. آن‌ها در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا با ایستادن در رده سوم گروه خود نتوانستند عملکرد موفقی از خود به نمایش بگذارند و از مرحله گروهی عبور نکردند. با این حال شاگردان مورایس آمادگی کامل خود را در هفته‌های اخیر نشان دادند و حالا برای کسب نتیجه و صعود از گروه پا به این رقابت‌ها گذاشتند.

نیروی هوایی عراق یکی از باشگاه‌های برتر فوتبال کشور عراق است که فصل گذشته توانست عنوان قهرمانی در لیگ این کشور را به دست بیاورد و سهمیه حضور در دور گروهی لیگ قهرمانان را نیز کسب کند. آن‌ها تا کنون در ۷ دوره به لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند، اما هیچ موقع نتوانستند از مرحله گروهی صعود کنند. سرمربی این تیم ایوب اودیسو است و طارق همام بازیکن سابق استقلال را در اختیار دارد.

دو تیم سپاهان و نیرو هوایی تاکنون به مصاف هم نرفته‌اند و حالا اولین دیدار تاریخ میان این دو تیم برگزار خواهد شد. شاگردان مورایس پس از این دیدار به اصفهان برمی‌گردند و در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در هفته دوم در ورزشگاه نقش جهان میزبان الاتحاد و یاران کریم بنزما خواهند بود.

مورایس: نشان می‌دهیم که فوتبال واقعی چگونه است
ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان و نیرو هوایی عراق در رابطه با این دیدار عنوان کرد که «این مسابقه یک موقعیت است تا به مردم نشان دهیم فوتبال واقعی چگونه است و به دنبال بازی کردن یک فوتبال واقعی هستیم. نتیجه بازی زمانی مهم است که هم بازی خوب و باکیفیت انجام دهید و هم بتوانید نتیجه بگیرید. ما بهترین خودمان را به نمایش می‌گذاریم و خوشحالم قرعه‌کشی این فرصت را به ما داد که به عراق بیاییم. سپاهان در این دیدار با آمادگی کامل به میدان می‌رود.»

نیرو هوایی عراق– سپاهان/ ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه
مکان: ورزشگاه فرانسو حریری اربیل

تیم داوری: مانینگ – ژو فی، ژانگ چنگ و ژانگ لی از کشور چین

داور VAR: فو مینگ از کشور چین

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *