فتحی: مأموریت قطر صعود به فینال است/ علاء: بازی بسیار سختی با ایران داریم

[ad_1]

[og_img]
بازیکنان تیم ملی فوتبال قطر رویارویی با ایران در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ را بسیار سخت توصیف کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر، احمد علاء درباره بازی روز چهارشنبه برابر ایران گفت: تمام بازیکنان قطر از اعتماد به نفس لازم برای بازی با ایران برخوردار هستند، اما رویارویی بسیار سختی خواهیم داشت. در این دوره گام به گام پیش رفتیم و مأموریت قطر صعود به فینال مسابقات است.

مهاجم تیم ملی فوتبال قطر افزود: ایران از نظر قدرت جسمانی و دوئل‌های فردی تیمی قدرتمند است. با این وجود روی بازی خودمان تمرکز می‌کنیم و می‌توانیم به نتیجه خوبی دست یابیم. بازیکنان قطر به خوبی می‌دانند ماهیت بازی با ایران با دیگر مسابقات متفاوت است و باید با تمرکز کاملی برای کسب نتیجه تلاش کنیم.

احمد فتحی، دیگر ملی‌پوش قطری نیز گفت: به خوبی آماده‌سازی بازی با ایران را انجام می‌دهیم تا بتوانیم برابر یک تیم قدرتمند نمایش خوبی داشته باشیم. می‌خواهیم با صعود به فینال جام ملت‌های آسیا مأموریت خودمان را به پایان برسانیم.

وی عنوان کرد: بازی با ایران که حضور قدرتمندی در این مسابقات داشته، آسان نخواهد بود. ایران در خط حمله‌ تیمی قوی است و نباید در خط دفاعی مرتکب اشتباهی شویم. در نهایت هدف‌مان رسیدن به فینال و کسب دوباره جام قهرمانی است.

به گزارش تسنیم ایران و قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ از ساعت ۱۸ فردا (چهارشنبه ۱۸ بهمن) به مصاف یکدیگر می‌روند.

انتهای پیام/

لینک منبع خبر


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *