فانتزی‌‌باز ایران برای سامورایی‌ها شمشیر کشید (عکس)

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/uwsm

[og_img]
سامان قدوس در بازی با ژاپن پا به پای دو هافبک دفاعی ایران با ژاپنی‌ها جنگید.

به گزارش “ورزش سه”، سامان قدوس در بازی با ژاپن پا به پای هافبک‌های جنگنده تیم ملی دوید و در پرس‌ها شرکت کرد تا ورژن متفاوتی از هافبک خلاق و تکنیکی ایران را شاهد باشیم.

قدوس در این مسابقه در پرس از جلو حضور فعال داشت و در طول مسابقه بارها تا نزدیک به محوطه جریمه ایران عقب آمد و به مدافعان تیم ملی هم کمک می‌کرد، در این مسابقه تمام بازیکنان فراتر از توانایی‌هایی که داشتند ارائه کردند، فانتزی‌بازی که مانند یک هافبک دفاعی در جنگ‌های تن به تن شرکت می‌کرد!

در یکی از صحنه‌ها قدوس کار عجیب و جالبی انجام داد، او در حالی که پشت سر دو بازیکن ژاپنی قرار داشت، در بین آنها قرار گرفت و از بین این دو بازیکن پرید تا بتواند توپ را به دست آورد! داور مسابقه این صحنه را در حالی خطا اعلام کرد که قدوس بدون برخورد به آنها اقدام جالبی انجام داده بود.

سامان یکی از خاص‌ترین بازیکنان ایران است که با سبک فوتبالی که دارد غیر قابل جایگزینی است و در فاز هجومی ایران تنوع تاکتیکی بیشتری ایجاد می‌کند اما در این مسابقه او هم در جریان کارهای تاکتیکی و برنامه‌های دفاعی تیم ملی شرکت کرد و به خوبی به دیگر بازیکنان ایران کمک کرد.

با توجه به عمق آسیب‌پذیر تیم ملی قطر سامان قدوس در آن مسابقه می‌تواند نقش ویژه‌ای ایفا کند و یکی از ستاره‌های مرحله نیمه نهایی باشد.

لینک منبع خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *