فاضلی: وقت طلایی نیمه دوم را از دست دادیم/ به بازیکنان نگفتیم وقت تلف کنید وحید فاضلی پس از تساوی یک – یک تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل مس رفسنجان در هفته دوم لیگ برتر گفت: خیلی خوشحالیم اولین بازی خانگی‌مان در رفسنجان برگزار شد. اگر منصفانه حرف بزنیم بازی دو نیمه متفاوت داشت. بازی در نیمه نخست به سود ما و در نیمه دوم به سود مس می‌چربید. در نیمه نخست علا عباس دو موقعیت بدست آورد که از دست داد. می‌گویند زمان طلایی نیمه دوم ۵ دقیقه اول است و اگر مدیریت می‌کردیم می‌توانستیم بازی را بهتر تمام کنیم، ولی اتفاقات فوتبال است و نباید گفت ما روی برنامه گل زدیم و حریف روی اتفاق. تیم حریف برنامه داشت.

وی افزود: تنها چیزی که در ذوق همه می‌زد، بلندی چمن بود و دیدم کادرفنی حریف نیز معترض بود. در شروع نیمه دوم، زمین در سمت ما خیس بود و چند توپ پشت دفاع ما آمد و به یکباره شتاب گرفت و روی اوت‌ها گل خوردیم. شروع ما خوب بود و شاید خیلی از تیم‌ها به خاطر شرایط آب‌وهوایی رفسنجان به مشکل بخورند. باید نیمه دوم را کنترل می‌کردیم تا با سه امتیاز بازی را ترک کنیم. از بازیکنان تشکر می‌کنیم که با جان و دل بازی کردند. ما دو تعویض اجباری داشتیم و ریتم‌مان بهم خورده بود. این یک امتیاز را به فال نیک می‌گیریم، هر چند می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

مربی نساجی مازندران در واکنش به بحث وقت تلف کردن بازیکنان نساجی تصریح کرد: فلسفه کادرفنی و در رأس آن مهدی رحمتی این گونه نیست و خدا را شاهد می‌گیریم از جانب کادرفنی اشاره‌ای به بازیکنی نشد که روی زمین بیفتد. اگر می‌خواستیم این کار را بکنیم در شروع نیمه دوم انجام می‌دادیم، زمانی که می‌دانستیم حریف می‌خواهد کوبنده شروع کند. کمی بدن‌ها رها نشده و بازیکنان در شرایط بازی نیستند و خسته می‌شوند. طبیعی است تیمی که تحت فشار قرار می‌گیرد، بازیکن آسیب می‌بیند و روی زمین می‌افتد. داور به رشید مظاهری کارت زرد داد، ولی در شروع بازی نیز او ریتم خودش را داشت و فیلم‌هایش موجود است.

فاضلی در مورد حواشی آخر بازی خاطرنشان کرد: این حواشی فوتبالی است. دیدید که ساکت الهامی را بوسیدم و به او خسته نباشید گفتم. مس تیم ساختارمندی است و قطعاً می‌خواهد جایگاه پنجمی فصل گذشته‌اش را ارتقا دهد. ما با هم دوست هستیم و هیچ مشکلی نداریم. اگر این‌ها را حاشیه بدانیم تا آخر فصل باید پانصد حاشیه حساب کنید. کادرفنی آن‌ها گفت وقت تلف کردید، سؤالی که الان از پرسیده شد و ما هم جواب دادیم.

وی درباره فرهنگ تماشاگران سیرجان در ورزشگاه گفت: خودتان می‌گویید دیار کریمان. هواداران مس با تشویق‌های‌شان تیم‌شان را رو به جلو می‌بردند. این نوع تشویق هواداران مس برای تیم‌شان مثبت بود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *