فاش شد: چه کسی وثیقه دنی آلوز را پرداخت

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/2ohx
بالاخره پس از حدس و گمان‌ها، مشخص شد که وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز، چگونه و از چه طریقی پرداخت شده است.

به گزارش “ورزش سه”، دوشنبه گذشته دنی آلوز با پرداخت وثیقه یک میلیون یورویی از زندان آزاد شد. با این حال عدم اطمینان در مورد اینکه چه کسی این مبلغ را پرداخت کرده است، باعث به وجود آمدن حدس و گمان‌های زیادی شد. اکنون به لطف افشاگری در برنامه اسپانیایی فیستا، معما حل شده است.

ماریسا بلازکز، یکی از خبرنگاران مرتبط با این برنامه، فاش کرد که پرداخت‌کننده وثیقه آلوز، یک شخص نیست، بلکه یک شرکت بزرگ مسئول این پرداخت جنجالی بوده است.

گفته می‌شود که این شرکت یک مجله برزیلی مشهور است که در سطح ملی و بین‌المللی به دلیل گزارش‌های برجسته‌اش در مورد چهره‌های مهم شناخته شده است.

طبق جزئیاتی که بلازکز به اشتراک گذاشته است، این مجله مشهور این مبلغ را در ازای گزارشی اختصاصی از زندگی دنی آلوز انجام داده است. توافق آنها شامل انجام مصاحبه‌ای ویدئویی در قالب مستند بود که داستان فوتبالیست سابق تیم ملی برزیل را پوشش می‌دهد. به گفته این روزنامه‌نگار، در کمال تعجب، آلوز همچنین درخواست حضور جوانا سانز، همسرش، در این گزارش را داده است که رنگ و بوی جالب‌تری به ماجرا می‌دهد.

بر اساسا اخبار، تأخیر در تأیید پرداخت وثیقه هم به فرآیندهای مربوط به انتقال پول بین‌المللی نسبت داده شده که برای تکمیل و تأیید مراحل، به زمان نیاز دارد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *