عذرخواهی پیروانی از بانوان هوادار پرسپولیس

[ad_1]
قبل از حضور هواداران بانو در تمرین سرخ‌ها مدیر تیم پرسپولیس از هوادارانی که به ورزشگاه شهید کاظمی رفته و پشت در مانده بودند عذرخواهی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، با اعلام باشگاه پرسپولیس تمرین امروز این تیم که از ساعت 19 شروع شد هواداران می‌توانستند در محل تمرین حاضر شوند.  

ویدئو: 328561

به همین خاطر تعدادی از هواداران بانوی پرسپولیس هم به ورزشگاه شهید کاظمی رفتند اما اجازه حضور در داخل ورزشگاه را پیدا نکردند. 

به همین خاطر افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس با حضور در ورودی ورزشگاه محل تمرین سرخ‌ها با عذرخواهی از آنها گفت: شما من را می‌شناسید. من از جمله کسانی هستم که گفتم جای شما باید بهتر باشد. حتی روزی که باران می‌بارید خواهش کردم شما را  بیاورند طبقه پایین اما اختیارات من هم تا حدی هست. 

پیروانی ادامه داد: الان هم از نظر من حضور شما در داخل ورزشگاه بلامانع است اما حراست باشگاه اجازه نداده داخل شوید. اگر با من بود همین الان می‌گفتم وارد شوید. الان هم آمدم که از شما عذرخواهی کنم. گردنمان نیندازید و از چشم من نبینید. مخلص شما هستم. شما جایگاهی ویژه دارید. آرزوی سالی خوب همراه با موفقیت و تندرستی برایتان دارم.  

با این وجود دقایقی بعد از این صحبت‌های پیروانی هواداران بانوی پرسپولیس اجازه ورود به محل تمرین تیم محبوب‌شان را پیدا کردند و در بخشی از سکوها جای گرفتند تا طلسم حضور بانوان در تمرین سرخ‌ها شکسته شود و برای اولین‌بار این اتفاق ویژه رخ داد تا بلکه برای دیگر باشگاه‌های بزرگ و هر باشگاه صاحب هوادار نیز فتح بابی شود و هواداران بانو از نزدیک تمرین تیم محبوب‌شان را تماشا کنند.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *