طاهری: استقلال بزرگ‌ترین قربانی اشتباهات داوری است/ بازی پیکان در آزادی عدالت را زیر سوال می برد

سرپرست تیم استقلال با اشاره به شرایط این تیم پس از برگزاری دربی اظهار داشت: استقلال در دربی نتیجه مناسبی نگرفت و از این بابت همه ما ناراحت هستیم. حق هواداران ما این نبود و از آن‌ها عذرخواهی می‌کنیم. استقلال بهترین کادرفنی و بهترین بازیکنان را دارد و نتیجه دربی هیچ چیز از شایستگی و ارزش آن‌ها کم نمی‌کند. ما امسال یک جام گرفته‌ایم و در دو جام دیگر نیز مدعی هستیم.

وی افزود: متاسفانه اشتباهات داوری در دیدار دربی هم مثل بسیاری دیگر از بازی‌ها، به ضرر استقلال تمام شد. صحنه پنالتی نادیده ما در اوایل مسابقه صد درصد درست بود و چند کارشناس خبره مثل آقایان عسگری و فغانی هم آن‌را تایید کردند. استقلال بزرگ‌ترین قربانی اشتباهات داوران است. در دیدار مقابل پرسپولیس، هم پنالتی ما سوخت و هم به عارف غلامی در ابتدای مسابقه یک کارت کاملا اشتباه داده شد و هم خطای منجر به گل خطا نبود. ضمن اینکه معتقدیم پنالتی روی روزبه چشمی هم گرفته نشد. در بازی‌های بسیاری استقلال قربانی اشتباهات داوری شده، اما در کمال تعجب در برخی مسابقات سایر مدعیان، بار‌ها و بار‌ها اشتباهات سهوی داوری باعث پیروزی شان شده است. اگر این مسائل نبود استقلال حداقل با ۱۰ امتیاز فاصله در رتبه اول جدول قرار داشت. فارغ از داوری من به بازیکنان و کادر فنی تیم ایمان کامل دارم و مطمئن هستم در بازی‌های باقی مانده بهترین عملکرد را خواهند داشت. باشگاه نیز همان طور که اعلام کرده از کادرفنی و بازیکنان به طور کامل حمایت می‌کند و همه ما هم قسم هستیم برای موفقیت استقلال. 

سرپرست تیم استقلال اظهار کرد: گاهی اوقات مسائلی را می‌شنویم که بسیار تعجب بر انگیز است. برای دیدار استقلال و پیکان از باشگاه محترم پیکان درخواست کردیم بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود که باشگاه پیکان نپذیرفت. ما هم احترام گذاشتیم، زیرا حق طبیعی آن‌ها بود که محل بازی خانگی‌شان را انتخاب کنند. اما حالا و در حساس‌ترین زمان فصل این باشگاه اعلام کرده حاضر است در وزشگاه آزادی (ورزشگاه خانگی تیم رقیب) به میدان برود. باشگاه پیکان با این کار باعث ایجاد شائبه می‌شود و خود را ناخواسته در مظان حرف و حدیث قرار می‌دهد. اگر سازمان لیگ با انجام بازی خانگی پیکان در آزادی موافقت کند، یعنی ایجاد شائبه و زیر سوال رفتن عدالت لیگ. همان طور که بازی پیکان و استقلال در ورزشگاه دستگردی برگزار شد و ما هم بازی را بردیم، بازی این هفته پیکان هم باید شرایط مشابهی از نظر میزبانی داشته باشد. لیگ ما به اندازه کافی دارای حاشیه هست و از سازمان لیگ و باشگاه پیکان می‌خواهم عدالت و مساوات را مد نظر قرار دهند و باعث ایجاد ابهام نشوند. ما فقط می‌خواهیم مسابقات لیگ با شرایط برابر و عدالت کامل برگزار گردد.

طاهری در پایان گفت: ما از سازمان لیگ می‌خواهیم جهت رعایت عدالت و جلوگیری از هر گونه حاشیه، در سه هفته پایانی لیگ همه مسابقات همزبان باشد. ضمن این که در بیشتر مسابقات نیز ساعت بازی‌ها تغییر می‌کند. برای دیدار حذفی مقابل پارس جم، از ۱۰ روز قبل به ما ساعت اعلام شده و ما طبق همان، بلیت پرواز گرفته‌ایم، اما باز هم ساعت بازی تغییر کرده، دوستان تصمیم گیر اول همه جنبه‌ها را در نظر بگیرند، بعد ساعت اعلام کنند.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *