طارمی: بی احترامی باعث درگیری‌ام با قطری‌ها شد

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/7dql

[og_img]
مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان به درگیری‌اش با قطری‌ها بعد از پایان بازی واکنش نشان داد.

 مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورملن درباره شکست مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: ما آمده بودیم که مردممان را خوشحال کنیم. تمام تلاشمان را کردیم. به جز عذرخواهی چیزی نداریم. توجیهی هم نداریم. شما هم باهوش هستید و می‌دانید چه اتفاقاتی افتاد و نمی‌خواهیم اکنون روی آن متمرکز شویم. دم همه بچه‌ها گرم که تمام تلاششان را کردند.  

او درباره اینکه چرا در پایان بازی به سمت بازیکنان قطری دوید و درگیری پیش آمد، گفت: این مسائل حاشیه است. در فوتبال برد و باخت است و ما به آن‌ها تبریک گفتیم، اما اینکه بخواهند بی احترامی کنند، نمی‌شود. به احترام تمام ایرانی‌ها باید یک حرکتی می‌کردم. فوتبال برد و باخت دارد و یک سمتش شادی و غم است، اما در نهایت احترام می‌ماند. فکر می‌کنم به مردم ایران بی احترامی شد و به همین خاطر واکنش نشان دادم.

طارمی درباره اینکه تیم ملی به قهرمانی در این دوره از جام ملت‌های آسیا خیلی نزدیک بود، گفت: همه چیز را شما می‌دانید و مردم هم باهوش هستند و می‌دانند چه اتفاقاتی می‌توانست رقم بخورد. به خاطر همین هم همه ناراحت هستند. ما پتانسیل این را داشتیم که قهرمان شویم، اما امروز چرخ فوتبال برای ما نچرخید.

لینک منبع خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *