شوک مهاجم سرخ ها به پرسپولیس!

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/lc3q
مهاجم سرخ‌ها این موضوع را به باشگاه نیز منتقل کرده و با توجه به اینکه از این انتقال پرسپولیس نیز سهم خواهد برد، مشکلی بابت صدور رضایت‌نامه پیش روی او نخواهد بود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مهاجم شش گله پرسپولیس که در نیم فصل اول و در اوج مشکلات این تیم توانست بار بزرگ خط حمله سرخ‌پوشان را به دوش بکشد، برای نیم فصل دوم احتمالا برنامه جدیدی را دنبال کند.

زاهدی که پیش از این پیشنهادی از اروپا را به دلیل شرایط مالی آن رد کرده بود، اکنون با پیشنهاد جدیدی مواجه شده که احتمالا او را راهی لیگ ژاپن کند.

مهاجم سرخ‌ها این موضوع را به باشگاه نیز منتقل کرده و با توجه به اینکه از این انتقال پرسپولیس نیز سهم خواهد برد، مشکلی بابت صدور رضایت‌نامه پیش روی او نخواهد بود.
مهم‌ترین مانع اما در حال حاضر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس است. اتفاقی که باعث شده تا این تیم نتواند از خریدهای جدید خود در بازی مقابل آلومینیوم سود ببرد. مسئله‌ای که باعث شد تا شهاب زاهدی نیز مراحل مذاکره با باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایت‌نامه و جدایی‌اش را با درک این شرایط متوقف کرده و به بعد از این بازی موکول کند.

زاهدی احتمالا بعد از بازی با آلومینیوم اراک از جمع سرخ‌پوشان جدا شود. جدایی این بازیکن البته از جهاتی با توجه به فلسفه نقل و انتقالاتی این باشگاه به سود سرخ‌پوشان خواهد بود. ضمن اینکه پرسپولیس با صدور رضایت‌نامه به مبلغ مدنظر خود دست خواهد یافت، سهمیه بزرگسالان و البته یک بازیکن خارجی‌اش نیز خالی خواهد شد تا به راحتی بتواند قرارداد نفرات جدید خود را نیز ثبت کند.

با این حال در صورت جدایی زاهدی این تیم در شرایط کنونی تنها نبیل باهویی، عیسی آل‌کثیر و ابوالفضل بابایی را به عنوان مهاجم در اختیار دارد و باید دید وعده باشگاه برای تلاش در خصوص جذب مهاجم خارجی جدید نیز به نتیجه خواهد رسید یا خیر.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *