شهریاری: یاسین سلمانی به زودی با پرسپولیس قرارداد می بندد

حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: در حال مذاکره با یاسین سلمانی هستیم و ممکن است در یکی ، دو روز آینده به صورت قرضی به پرسپولیس بپیوندد. ببخشید یاسین سلمانی بازیکن آزاد است و نمی توانیم به صورت قرضی او را جذب کنیم. احتمالا به زودی با پرسپولیس قرارداد می بندد.  

شهریاری گفت:  ۱۸۰ میلیارد تومان پول پرسپولیس در سازمان خصوصی سازی بلوکه شده و می‌گویند اگر سرمایه گذاری می‌کنید پول را به شما می‌دهیم. مبنای کمیته مصارف نمی‌دانم چه چیزی است؟  در صورتی که استقلال کل پولش را خرج کرد و مشکلی هم برای این باشگاه پیش نیامده است. سرمایه گذاری ما این است که ۸ بازیکن آکادمی ما رشد کردند و به لیگ برتر فوتبال آمدند. ۲ بازیکن خارجی را کنار گذاشتیم و ارز از کشور خارج نمی‌شود و این هم سرمایه گذاری محسوب می‌شود. اگر پرسپولیس و استقلال را کنار بگذاریم همه  باشگاه ها یک صاحب دارند.

او درباره قرارداد علیرضا بیرانوند اظهار کرد: امسال مبلغ قرارداد بیرانوند از پارسال هم کمتر شده و بیشتر نشده است. قرارداد سال اول بیرانوند حدود ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است و سازمان لیگ یک آپشن ۲۰ درصدی روی قرارداد‌ها می‌گذارد و در مجموع ۱۷ میلیارد و خرده‌ای می‌گیرد. این موضوع طبیعی است.  

شهریاری گفت: هواداران پرسپولیس در شرایط سخت تیم خود را حمایت کردند و تیمی که با دست خالی توانست با حمایت هواداران، فعالیت کادر فنی، بازیکنان باغیرت و تمامی ارگان باشگاه موفقیت‌های خیلی خوبی به دست بیاورد. علاوه بر اینکه همه باشگاه  فعالیت خود را داشتند و زحمت کشیدند، اما هواداران یک پای ثابت موفقیت تیم ما بودند. باشگاه پرسپولیس با بدهی انباشته بیش از هزار میلیارد تومان شروع کرد و در یک سال اخیر که در خدمت باشگاه بودیم ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی گذشته را پرداخت کردیم و ۲۵۰ میلیارد تومان بدهی ارزی را دادیم.  

شهریاری گفت: ۱۴ تیم با آرامش و با خیال راحت لیگ را شروع کردند، اما در  باشگاه‌های  پرسپولیس و  استقلال این اتفاق رخ نداده است. ۱۵۰ میلیارد تومان پول بلوکه شده  در‌ ای اف سی  داریم که نامه نگاری کردیم که از طریق بانک مرکزی پول را بگیریم  و معادلش را به ما بدهند تا آن‌ها بتوانند از‌ای اف سی بگیرند. ما می‌توانیم با این روند جلو برویم تا حمایت کننده‌های مالی را جایگزین کنیم.  کنفدراسیون فوتبال آسیا پول جام جهانی را به باشگاه می‌دهد و  به بازیکن تعلق نمی‌گیرد.  

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات وحید امیری گفت:  در جریان ریز پرداخت‌ها نیستم. منظور درویش این بود که قرارداد فصل گذشته پرداخت شده است. شاید منظور گل محمدی و امیری آپشن‌های پارسال است.  

 

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *