سرمربی آنگولا: ایران در کلاس جهانی بازی می‌کند/ ما فاصله‌ها را می‌فهمیم!پدرو سوارس گونچالوس سرمربی تیم ملی آنگولا پس از شکست ۴ بر صفر تیمش مقابل تیم ملی ایران در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا به تیم ملی ایران تبریک می‌گویم که تیم بسیار قدرتمندی است و در کلاس جهانی بازی می‌کند. برای ما مهم است که با تیم‌های قوی بازی کنیم، خودمان را محک بزنیم و واقعیت خودمان را ببینیم.

وی ادامه داد: آماده‌سازی ما برای این بازی بسیار سخت بود. نه تنها به خاطر سفری که داشتیم، بلکه بازیکنان زیادی را به دلایل مختلف از دست دادیم. این باعث شد که استراتژی‌مان را برای این بازی عوض کنیم. وقتی بازی را می‌بازید کار سخت می‌شود. ما سعی کردیم بازیکنان جوان زیادی را بازی دهیم. از این به بعد باید روی گل‌های‌مان تمرکز کنیم و همه بازیکنان را ببینیم. باید کارمان را ادامه دهیم و ببینیم در ادامه راه چه پیش می‌آید.

«ایران و آنگولا در جام جهانی ۲۰۰۶ با هم بازی کردند که مساوی شد، آیا ایران قوی شده یا آنگولا ضعیف شده است؟»، سرمربی آنگولا در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: اگر از سال ۲۰۰۶ به مسیر پیشرفت دو کشور نگاه کنید می‌توانید فاصله را متوجه شوید. ما این فاصله را می‌فهمیم؛ حتی رویارویی با واقعیت را هم درک می‌کنیم. شما می‌توانید در خانه بنشینید و با هم‌محلی‌های خودتان بازی کنید، ولی این راهش نیست.

وی افزود: ما بازیکنان زیادی را از دست دادیم و بعضی‌ها حتی نتوانستند این دعوت را قبول کنند. ما بازیکنان را درک می‌کنیم و امیدواریم در آینده این بازیکنان به جمع ما اضافه شوند تا نتایج بهتری بگیریم.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *