ستاره برزیلی حاضر به بازگشت به الهلال نیست

[ad_1]
متئوس پریرا، بازیکن برزیلی الهلال عربستان که به باشگاه کروزیرو برزیل قرض داده شده بود، قصد بازگشت مجدد به این تیم را ندارد.

به گزارش ورزش سه، باشگاه الهلال در ماه جولای گذشته موافقت خود را با انتقال قرضی متئوس پریرا به کروزیرو اعلام کرد. حالا روزنامه عربستانی الریاضیه مدعی شده مسئولان باشگاه کروزیرو تایید کردند که پریرا می‌خواهد فصل آینده در این تیم برزیلی بماند.

به نقل از این روزنامه عربستانی، برونو والرو، مدیر رسانه‌ای باشگاه برزیلی می‌گوید که این بازیکن در کروزیرو خوشحال است و می‌خواهد ادامه دهد اما می‌داند که با الهلال قرارداد دارد و این موضوع باید با تایید باشگاه عربستانی اتفاق بیفتد.

مسئولان باشگاه برزیلی اعلام کردند که هنوز هیچ تغییر یا تحولی در مورد انتقال قطعی پریرا به این تیم وجود ندارد. پدرو مارتینز، مدیر ورزشی کروزیرو، پیش از این به روزنامه برزیلی اوجوگو گفته بود که این باشگاه در مذاکره با الهلال به مرحله خوبی رسیده تا بتواند این بازیکن را به صورت قطعی جذب کند.

پریرا فصل گذشته به صورت قرضی به الوحده اماراتی رفت و ژرژ ژسوس، سرمربی پرتغالی الهلال نیز این بازیکن برزیلی را از محاسبات فنی خود کنار گذاشت تا در نهایت باشگاه الهلال تابستان گذشته با انتقال قرضی او به کروزیرو برزیلی موافقت کرد.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *