ساپینتو: عالی بازی کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم/ از کلمات زیبا خسته شده‌ایم و به عمل نیاز داریم

ریکاردو ساپینتو پس از پیروزی ۴ بر صفر استقلال مقابل نساجی و صعود آبی‌پوشان به فینال جام حذفی در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: درمورد بازی باید بگویم که خیلی عالی بازی کردیم و فرصت‌های زیادی داشتیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. من فکر می‌کنم نتیجه با توجه به کیفیتی که در بازی داشتیم منصفانه بود. همانطور که گفتم این راحت نیست تیمی را هدایت کنید که ۶ – ۷ ماه است پولی دریافت نکرده، اما امروز قولی را از کریمی گرفتیم که نهایتاً تا ۲ روز دیگر به بازیکنان، کادر پزشکی و تدارکات پول پرداخت شود.

*استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ و پرافتخار هستند

وی ادامه داد: من بازیکنی داشتم که شب نتوانست بخوابد. افرادی در کادر پزشکی هستند و ماساژور‌ها با داشتن ۲ فرزند زندگی سختی دارند. این باور کردنی نیست که یک باشگاه دولتی نمی‌تواند حمایت لازم را داشته باشد. استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ و پرافتخار هستند، اما پرسپولیس اصلاً این مشکلات را ندارد. من سعی می‌کنم این موضوعات را در ذهنم حل کنم، اما متوجه نمی‌شوم و نمی‌توانم آن‌ها را از ذهنم خارج کنم. فقط روحیه خانوادگی که ما داریم موجب شده این فصل فوق‌العاده را داشته باشیم. این دومین فینالی است که ما امسال برای قهرمانی داریم. امیدوارم که بتوانیم برنده شویم، اما تا الان این فصل با این شرایط فوق‌العاده بود.

* استحقاق کار بزرگ هواداران را نداشتم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به تیمم افتخار می‌کنم، خاطرنشان کرد: از دولت و افرادی که می‌توانند و مسؤولان استقلال می‌خواهم که این مشکلات را برطرف کنند تا بتوانیم با شرایطی که بقیه دارند بازی کنیم. می‌خواهم از هواداران‌مان هم تشکر کنم. امروز حمایت خیلی خوبی از ما داشتند. از طرحی که ابتدای بازی با اسم من درست شد تشکر می‌کنم و به آن افتخار می‌کنم. فکر می‌کنم من استحقاق این کار بزرگ را نداشتم و به نظر بازیکنان کار بزرگی انجام دادند. حس خوب و حمایتی که هواداران از باشگاه و بازیکنان و تیم دارند ارزشمند است. این مسیری است که ما باید همیشه ادامه دهیم، چون آن‌ها تنها حامیان بزرگ ما هستند و این فوق‌العاده است.

*از کلمات زیبا خسته شده‌ایم و به عمل نیاز داریم

ساپینتو درپاسخ به این سوال که ندای قلب‌تان بعد از فینال این است که آیا به کارتان ادامه خواهید داد یا روز ۱۱ خرداد باید منتظر رفتن شما برای همیشه باشیم، عنوان کرد: شرایط این را ندارم که الان درمورد آینده صحبت کنم، چون من فردی نیستم که بخواهم در این مورد حرف بزنم. من مدیرعامل و تصمیم‌گیرنده باشگاه نیستم. از مدت‌ها پیش کریمی می‌داند که من چه فکری می‌کنم و باید برای باشگاه در آینده چه کار‌هایی انجام دهیم. ما فقط درمورد پول صحبت نمی‌کنیم، بلکه درمورد خیلی از مواردی صحبت می‌کنیم که برای آینده استقلال مهم است. من باید این تعهد را احساس کنم، چون در این باشگاه قول‌های زیادی داده می‌شود و کسی آن را انجام نمی‌دهد. بازیکنان و کادرفنی و من خسته شده‌ایم از این قول‌ها؛ ما از کلمات زیبا خسته شده‌ایم و به عمل نیاز داریم. برخی‌ها صحبت می‌کنند و انجام نمی‌دهند، اما بازیکنان حرفی نمی‌زنند و انجام می‌دهند. صحبت کردن راحت است، اما انجام دادن خیلی سخت است. همه از این قول‌ها خسته شده‌اند. من از خیلی چیز‌ها خسته شده‌ام. این چند روز را باید صبر کنیم و ببینیم که کریمی به قولش به بازیکنان عمل می‌کند یا خیر؟

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *