سانه جانشین صلاح نمی‌شود

به نقل از بیلد، لروآ سانه در منچسترسیتی روز‌های خوبی را با پپ گوآردیولا تجربه نکرد و به همین خاطر تصمیم گرفت که به بوندسلیگا برگردد و پیراهن بایرن‌مونیخ را بپوشد. سانه در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی در بایرن داشته است؛ به طوری که در ۱۵ بازی ۹ گل به ثمر رسانده و سه پاس گل هم داده تا از بهترین‌های تیمش باشد. درخشش سانه باعث شده است تا از او به عنوان گزینه اصلی لیورپول برای جایگزینی محمد صلاح یاد شود.

صلاح در تابستانی که گذشت تا آستانه جدایی از لیورپول پیش رفت و با این حال در نهایت تصمیم به ماندن گرفت. به نظر می‌رسد که جدایی صلاح از لیورپول با توجه به رقم‌های وسوسه‌انگیزی که تیم‌های عربستانی پیشنهاد می‌دهند بسیار محتمل است و به همین خاطر لیورپول به دنبال گزینه‌ای برای جایگزینی ستاره مصری خود است و روی سانه دست گذاشته است.

روزنامه بیلد در ادامه نوشت که بایرن‌مونیخ از عملکرد سانه بسیار راضی است و قصد دارد قرارداد این بازیکن را سه سال دیگر تمدید کند.

سانه تا سال ۲۰۲۵ با بایرن‌مونیخ قرارداد دارد و طبق نوشته روزنامه بیلد خانواده این بازیکن از وضعیت خود در مونیخ بسیار راضی‌اند و از این بازیکن خواسته‌اند که تنها به حضور در بایرن فکر و قراردادش را تمدید کند.

به این ترتیب بازگشت سانه به لیگ جزیره بسیار دور از انتظار و بعید خواهد بود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *