زیدان پیشنهاد وسوسه انگیز سعودی‌ها را پذیرفتزین‌الدین زیدان که مدت‌هاست از سرمربی‌گری فاصله گرفته است، قصد دارد که در صورت خرید باشگاه المپیک مارسی توسط سرمایه‌گذاران سعودی، پیشنهاد آن‌ها را قبول کند و به عنوان مدیر نقل و انتقالات این تیم انتخاب شود.

در حال حاضر تنها چیزی که مهم است تصمیم‌گیری فرانک مک کورت برای فروش باشگاه مارسی است که هفت سال پیش آن را خریداری کرده است. تا به این لحظه این مالک آمریکایی در سال‌های اخیر در مقابل شایعات فروش باشگاه همواره تکرار کرده است که «مارسی به فروش نمی‌رسد.»، اما در صورت فروش آن و خرید توسط مالکان سعودی، زیدان با پیشنهاد آن‌ها موافقت خواهد کرد، زیرا پروژه‌ای که قصد انجام آن را دارند بسیار جسورانه است.

زیدان تنها در شرایطی با این پیشنهاد موافقت می‌کند که پروژه آن‌ها بسیار جسورانه باشد، یعنی با بودجه‌ای که به او اجازه می‌دهد با بزرگترین باشگاه‌های اروپا رقابت کند. این چیزی است که مقامات سعودی با کسانی که به صورت شخصی با او مذاکره می‌کنند، به او تضمین کرده‌اند. یعنی او تضمین عربستان سعودی را دارد که درخواست او برای یک بودجه ۳۰۰ میلیون یورویی برای شروع، قبول خواهد شد.

گفتنی است، جنارو گتوزو سرمربی ایتالیایی به تازگی هدایت تیم مارسی را برعهده گرفته است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *