زمان تعیین تکلیف بازی نمایندگان ایران و عربستان مشخص شد

علی تارقلی زاده درمورد الزام کنفدراسیون فوتبال آسیا از سیستم کمک داور ویدئویی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳، اظهار داشت: در نامه‌ای که از سوی ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کردیم در آن عنوان شده که سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) برای فصل لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳ از مرحله گروهی تا فینال رقابت‌ها الزامی است و تمام بازی‌ها باید با این سیستم برگزار شود. در همین راستا تا چند روز آینده نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران خواهند آمد و از زیرساخت‌های ورزشگاه آزادی در تهران و ورزشگاه نقش جهان در اصفهان و همچنین از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این دو مجموعه بازدید خواهند کرد.

سرپرست دپارتمان اموربین الملل فدراسیون گفت: سایت AFC به صورت رسمی برنامه مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را مشخص کرد که در آن میزبانی ورزشگاه آزادی برای پرسپولیس و نساجی مازندران و ورزشگاه نقش جهان برای سپاهان مشخص شده است.

وی درمورد وضعیت میزبانی از تیم‌های عربستانی گفت: از سال ۲۰۱۶ بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان در زمین طرف برگزار می‌شد. این موضوع در کمیته مسابقات AFC باید تصمیم گیری شود. در نامه دریافتی که ما در این زمینه داشتیم، مقرر شد کنفدراسیون فوتبال آسیا محل برگزاری دیدار‌های نمایندگان ایران و عربستان را تا روز سه شنبه ۵ سپتامبر (۱۴ شهریورماه) اعلام کند.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *