رویداد‌های باغ کتاب در نوروز ۱۴۰۳

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/cb0c
روابط عمومی باغ کتاب تهران رویداد‌های این مجموعه را در نوروز ۱۴۰۳ تشریح کرد.

باغ کتاب تهران در نوروز ۱۴۰۳ با برنامه‌های مختلف برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها میزبان مخاطبان است که به شرح زیر است:

جادوی رنگ‌ها

رویداد جادوی رنگ‌ها با انجام آزمایش‌های شیمی رنگارنگ برگزار می‌شود. در این برنامه کودکان می‌توانند دانش شیمی را به صورت تجربی و جذاب یاد بگیرند. این برنامه ۷ فروردین از ساعت ۱۵ در باشگاه زیست‌شناسی برگزار می‌شود.  

اختتامیه جشنواره امروز تا نوروز

اختتامیه جشنواره «از امروز تا نوروز» همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) در فروشگاه کتاب کودک و نوجوان باغ کتاب برگزار خواهد شد. در این برنامه «مهسا هنردوست» کارشناس کتاب کودک به قصه‌گویی به بازی‌های ریتمیک با کودکان می‌پردازد. این برنامه روز سه شنبه ٧ فروردین، از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.  

بازی و تحرک برای خردسالان

در این بخش کودکان می‌توانند با ترامپولین و فعالیت‌های ورزشی لحظاتی شاد را تجربه کنند. بازی‌های این بخش ویژه خردسالان زیر ۳ سال است که از ۲۹ اسفند تا ۱۵ فروردین، از ساعت ۱۰ تا ۲۳ در مجاورت فرشگاه کتاب بزرگسال باغ کتاب برگزار می‌شود. استفاده از این بخش رایگان است.  

بازی‌های تعادلی و رومیزی

در این بخش بازی‌های تعادلی برای کودکان و بازی‌های رومیزی برای بزرگسالان برگزار می‌شود. این برنامه از ۲۹ اسفند تا ۱۵ فروردین، از ساعت ۱۰ تا ۲۳ روبه‌روی سالن شماره یک برگزار می‌شود.

منبع:  روابط عمومی باغ کتاب تهران

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *