رضازاده: امیدوارم جوانان در مسابقات جهانی مدال بگیرند/ رکورد پایین مانع ملی پوش شدن رستمی شدحسین رضازاده رئیس کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری  درباره  آخرین شرایط تیم وزنه‌برداری جوانان اظهار کرد: تیم جوانان ما با نفرات کامل به رقابت های جهانی رفته اند که امیدوارم در آنجا بتوانیم هم شاهد کسب مدال باشیم و‌ هم اینکه روی سکوی تیمی قرار بگیریم. بالاخره در بخش جوانان هم سرمایه گذاری صورت گرفته و هم اینکه استعدادهای خوبی شناسایی شده تا ان شاالله همین نفرات در آینده به بدنه تیم ملی اضافه شوند.

او درباره شرایط تیم ملی بزرگسالان گفت: فعلا ورزشکاران چند روزی است بنا به تصمیم کادرفنی اردوی خود را در آکادمی ملی المپیک آغاز کرده اند و برای مسابقات قطرکاپ و همچنین قهرمانی آسیا ازبکستان آماده می شوند. خوشبختانه شرایط بدی ندارند و رفته رفته می توانند از لحاظ رکوردی به وضعیت مطلوب خودشان را برسانند.

رئیس کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری درباره وضعیت ملی پوشان برای حضور در المپیک عنوان کرد: تا المپیک هنوز چند ماهی زمان باقی مانده هر چند که وزنه برداران در داخل اردوها حضور دارند. بالاخره باید بتوانیم از میان نفرات در اوزان مختلف سه سهمیه به دست بیاوریم تا پس از آن روی آنها برنامه‌ریزی شود تا بتوانند در المپیک تابستانی بهترین نتیجه و مدال را کسب کنند.

رضازاده درباره آخرین وضعیت پولادمردان در دسته فوق سنگین گفت: خداراشکر در این بخش دستمان باز است به طوری که علی داوودی، آیت شریفی و علیرضا یوسفی نفرات ما را در فوق سنگین تشکیل می دهند و ما را خیلی امیدوار به درخشش در هر رقابتی کرده اند. اکنون ورزشکاران در حال تمرین کردن برای حضور در عرصه‌های مختلف بین المللی پیش از المپیک هستند تا یک اتفاق خوب را شاهد باشیم. علی داوودی کسی است که در توکیو به عنوان نایب قهرمانی رسیده هر چند که اکنون کار بسیار سختی دارد زیرا در این وزن چند وزنه بردار شاخص و قدر حضور دارند که کار را برای او سخت می کنند. باز امیدواریم علی یک رقابت خوبی با این عنوان داران داشته باشد تا در پایان یک مدال زرین برای ایران به دست بیاورد.

او در پایان در مورد عدم دعوت کیانوش رستمی به اردوی تیم ملی اظهار کرد: این تصمیم کادرفنی بوده که او به تیم ملی دعوت نشود چرا که کیانوش نتوانست به رکورد مجموعه‌ای که برایش در نظر گرفته بودند برسد. همه می دانیم این ورزشکار کسی است که دارای ۲ مدال طلا و نقره المپیک بوده و همچنین صاحب مقام قهرمانی جهان شده و بهتر از هر کسی دیگر به وضعیت این روزهای خودش اشراف دارد. ای کاش راه را بهتر پیش می گرفت تا این اتفاقات برایش پیش نیاید.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *