رؤسا و نمایندگان کمیسیون‌های فدراسیون والیبال مشخص شدند

[ad_1]
رؤسا و نمایندگان کمیسیون‌های ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون والیبال در نخستین جلسه انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، انتخابات کمیسیون‌های ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون والیبال روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ برگزار شد و پس از شمارش آرا با تائید کمیته نظارت بر انتخابات کمیسیون‌ها، اعضای آن معرفی شدند.

بر این اساس کمیسیون‌های ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون والیبال به صورت جداگانه با حضور اعضا در قالب حضوری تشکیل جلسه دادند و روسا و نمایندگان این کمیسیون‌ها جهت حضور در مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون توسط اعضا انتخاب شدند.

در کمیسیون ورزشکاران متشکل از مجتبی میرزاجانپور، عادل غلامی، جواد کریمی، محمدرضا مؤذن، مهدی جلوه، علیرضا آقاجانی، مونا دریس محمودی، «عادل غلامی» به عنوان رئیس کیمسیون و محمدرضا موذن، علی رمضانی، شهروز همایونفرمنش، مونا دریس محمودی، آیتک سلامت و کیمیا کیانی به عنوان نماینده این کمیسیون در مجمع عمومی فدراسیون انتخاب و معرفی شدند.

همچنین در کمیسیون مربیان متشکل از آرش صادقیانی، پیمان اکبری، مصطفی کارخانه، بهروز عطایی، غلامرضا مومنی مقدم، آرش رامسری، میترا شعبانیان، «مصطفی کارخانه» به عنوان رئیس کمیسیون و آرش صادقیانی، پدیده بلوری‌زاده و نیلوفر حجتی به عنوان نماینده این کمیسیون در مجمع عمومی فدراسیون والیبال انتخاب و معرفی شدند.

و اما در کمیسیون داوران متشکل از علیرضا قریب، حسن بازدرهوا، نرگس افشین، امیرحسین صادقی، هدیه صابری، «علیرضا قریب» به عنوان رئیس کمیسیون و نرگس افشین به عنوان نماینده این کمیسیون در مجمع عمومی انتخاب و معرفی شدند.

با توجه مقررات آئین‌نامه انتخابات فدراسیون والیبال رؤسای کمیسیون‌ها باید از اعضای آن باشند و نمایندگان آن‌ها می‌توانند از اعضای این کمیسیون‌ها نباشند ولی به عنوان نماینده کمیسیون انتخاب و معرفی شوند.

انتهای پیام/

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *