دهمین مصدومیت ستاره لیورپول: کارش تمام است!

[ad_1]

[og_img]
تیاگو آلکانتارا، هافبک لیورپول، دچار مصدومیت جدیدی شده است که ممکن است کار او را در این تیم برای همیشه به پایان برساند.

به گزارش “ورزش سه”، این هافبک اسپانیایی در دقایق پایانی باخت ۱۳ تیمش مقابل آرسنال در هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس وارد بازی شد. این اولین حضور ستاره اسپانیایی پس از مصدومیتی بود که در آوریل ۲۰۲۳ متحمل شد. او پس از ۹ ماه غیبت در ترکیب قرمزها حاضر شده بود.
اما به گزارش روزنامه بریتانیایی گاردین، آلکانتارا دوباره دچار مصدومیت عضلانی جدیدی شده که می‌تواند او را تا پایان فصل از میادین دور کند. این روزنامه همچنین ادعا می‌کند باشگاه لیورپول تصمیم دارد آلکانترا را کنار بگذارد و پیشنهاد تمدید قرارداد جدیدی به دلیل مصدومیت‌های زیاد برای او ارسال نخواهد شد.”

میزان و مدت غیبت آلکانترا مشخص نشده است اما به احتمال زیاد او به دلیل غیبت طولانی مدت قبلی‌اش از میادین هم دیرتر ریکاوری خواهد کرد و فرصت بازی در این فصل را تا حد زیادی از دست خواهد داد. این دهمین مصدومیتی است که آلکانتارا از زمان پیوستن به لیورپول در تابستان ۲۰۲۰ از بایرن مونیخ متحمل شده است. در مجموع غیبت این بازیکن اسپانیایی از لیورپول از اولین مصدومیتش تا آخرین مصدومیتش به ۵۶۲ روز رسید و احتمالا بیشتر هم خواهد شد.

آلکانترا از زمان حضورش در آنفیلد، ۸۱ بازی قرمزها را از دست داده است، در حالی که توانسته در ۹۸ مسابقه در رقابت‌های مختلف شرکت کند که طی آنها ۳ گل به ثمر رسانده و ۶ پاس گل داده است.

لینک منبع خبر


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *