دقیقی در شمس آذر ماندنی شد

[ad_1]

[og_img]
باشگاه شمس آذر از ادامه کار سرمربی این تیم با توجه به عدم توافق نهایی دقیقی با مدیران یکی از تیم‌های لیگ برتری، خبر داد.

باشگاه شمس آذر اعلام کرد: با موافقت باشگاه، سعید دقیقی اجازه مذاکره با باشگاه دیگری را داشت و موافقت با استعفای او منوط به توافق نهایی با باشگاه طرف دوم، مشروط شده بود. 

در اطلاعیه این تیم آمده است: این باشگاه در راستای اهداف ترسیم شده خود از ابتدای فصل و در مسیر حرفه‌ای‌سازی بعنوان یک باشگاه خصوصی، در تلاش است تا به بهترین شکل با توجه به پروتکل‌های اقتصادی تعریف شده از سوی فیفا و ای‌اف‌سی، پروژه درآمدزایی از راه فوتبال را آغاز کرده و در مسیر حرفه‌ای آن حرکت نماید؛ لذا با توجه به عملکرد فنی مطلوب تیم فوتبال شمس‌آذر در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال ایران، باشگاه‌های زیادی برای جذب اعضای تیم شمس‌آذر با این باشگاه وارد مذاکره شدند.

از این رو با توجه به مذاکرات اولیه صورت گرفته با سرمربی تیم آقای سعید دقیقی و طی توافقات دو جانبه و با موافقت مدیریت باشگاه شمس‌آذر، تصمیم به جدایی این سرمربی گرفته شد و اجازه مذاکره مستقیم با باشگاه طرف دوم صادر شد. لازم به ذکر است که هیچ فسخ قراردادی مابین سرمربی و باشگاه شمس‌آذر صورت نگرفت و این مهم مشروط شد به حصول توافق نهایی آقای دقیقی با باشگاه طرف دوم مذاکره.

حال با عنایت به مذاکرات صورت گرفته مابین آقای سعید دقیقی و این باشگاه و عدم حصول توافق نهایی، ضمن تشکر و سپاس از مدیریت آن باشگاه، به اطلاع می‌رساند سرمربی محترم تیم وفق قرارداد منعقد شده در ابتدای فصل، کار خود را در باشگاه شمس‌آذر ادامه خواهد داد. 

باشگاه شمس‌آذر قزوین در راستای اهداف ذکر شده، در نقل و انتقالات زمستانی با فروش تعدادی از بازیکنان و جذب بازیکنان مستعد کم نام و نشان همانند ابتدای فصل، در تلاش است پروژه بازیکن سازی و کسب درآمد از راه فوتبال را ادامه داده و بعنوان یک باشگاه خصوصیِ الگو، در پیشانی مسیر حرفه‌ای سازی گام بردارد. بدون شک ادامه دادن و پیشرفت در این مسیر سخت، بدون همراهی و پشتیبانی همه مسئولین استان و هواداران پرشورمان میسر نخواهد شد 

تیم شمس آذر به تازگی از اردوی ۱۰ روز ترکیه بازگشته است.

لینک منبع خبر


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *